5.ua

Виборче законодавство України спробують змінити до виборів

  Чинний закон про місцеві вибори слід терміново змінювати – переконані експерти з виборчого законодавства. У Верховній Раді зареєстрований та пройшов попереднє слухання законопроект авторства Руслана Князевича.

  Експерти кажуть, що документ повертає можливість громадським організаціям бути спостерігачами на виборах, а зареєструватися для голосування вдома стане можливим лише за наявності документа, який підтверджує особу. Крім того, фахівці наголошують на тому, що місцеві вибори треба проводити окремо від президентських, бо перегони за головне крісло в Україні посунуть на других план місцеві вибори. Вибори мера Києва та депутатів Верховна Рада призначила на 25 травня – одночасно із президентськими. Також на цю дату призначені вибори у 26 містах України, серед яких кримські Саки та Феодосія.

  Ольга Айвазовська, громадянська мережа "Опора": "Тим не менше, у нас є позитивні певні очікування з півдня України. Зокрема це те, що вибори 25 травня відбуватимуться одночасно з місцевими кампаніями і місцеві еліти – зокрема Херсон, Миколаїв, Одеса – зацікавлені в тому, щоб були вони проведені і голосування відбулось разом з підрахунком голосів".

  Попередній матеріал
  Справу "Дніпропетровських терористів" перекваліфікували на "здирництво"
  Наступний матеріал
  Сепаратисти розкрадають майно бахчисарайського автобату
  Теги:
  Loading...