Кирило Вишинський
Кирило Вишинський 5 канал

Справа Вишинського: засідання суду тривало менш як 10 хвилин – включення

Читайте по-русски
Адвокати клопотали про звільнення підозрюваного з-під варти під особисте зобов'язання

Апеляційний суд столиці не розглянув скаргу адвокатів чільника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. Захисники вимагали відпустити підзахисного з-під варти. Вишинського, нагадаємо, підозрюють у державній зраді. Засідання суду перенесли на 20 серпня. Більше чула кореспондентка "5 каналу" Олена Соловйова.

Засідання суду не тривало і 10 хвилин. Одразу ж розглянули клопотання сторони захисту про перенесення суду на інше число. Обґрунтували тим, що не всі адвокати Вишинського можуть сьогодні бути присутніми на засіданні. Подання підтримали всі учасники процесу, тож засідання перенесли на 20 серпня.

Нагадаємо, в липні Подільський районний суд столиці продовжив запобіжний захід Кирилу Вишинському до 19 вересня. Керівника російського інформаційного підрозділу в Україні "РИА Новости" підозрюють у державній зраді, зокрема – розповсюдженні матеріалів із закликами до насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення влади із розпалюванням національної ворожнечі, приниженні національної честі та гідності, зберіганні вогнепальної зброї.

Затримали його у травні минулого року в Києві. Відтоді вже кілька разів суди продовжували запобіжний захід Вишинському, а апеляційний суд підтверджував ці рішення.

Попередній матеріал
Уже роздерли кілька кіз: здичавілі собаки тримають у страху село на Львівщині
Наступний матеріал
Майже 300 нацгвардійців повернулися до Кривого Рогу із зони проведення ООС