суд у справі вбивства Павла Шеремета
суд у справі вбивства Павла Шеремета 5 канал

Справа вбивства Шеремета: суд щодо Кузьменко перенесли на 3 лютого

Читайте по-русски
На підтримку підозрюваної, до зали суду прийшло понад сотню людей

Перерву до 3 лютого оголосили в засіданні Печерського райсуду Києва, де розглядали зміну запобіжного заходу для Юлії Кузьменко – фігурантки справи вбивства журналіста Павла Шеремета.

Адвокати назвали рішення затягуванням часу. Підозрювана була присутня на розгляді. На початку засідання суддя задовольнив клопотання захисту, щоби Кузьменко перебувала в залі, поруч із адвокатом, а не у скляному боксі.

Також клопотали стосовно долучення до матеріалів справи листа від Міністерства юстиції – щодо експертизи ходи, оприлюдненої стороною обвинувачення. За цим листом Мінюст зазначає, що така експертиза в Україні є незаконною.

Таким чином, зможуть заперечити результати досліджень іноземних експертів, які раніше оприлюднювали в МВС. Водночас прокурори клопотали про долучення до справи 370 сторінок матеріалів, яких раніше не бачила ні суддя, ні адвокати.

У документах йдеться про огляд місця вбивства Шеремета, перевірку підірваної автівки, довідки судмедекспертів. На підтримку підозрюваної до зали суду прийшло понад сотню людей. Ще близько півсотні зібралися під стінами Феміди до початку судового розгляду.

Наступного судового засідання планують заслухати трьох свідків сторони захисту, які, за словами адвоката, підтверджують алібі підозрюваної. Серед них і матір Юлії Кузьменко.

"Це документи, на які я буду посилатися в своєму виступі і які обґрунтовують підозри. 370 аркушів – це протокол огляду місця події, місце, де було вчинено підрив автомобіля Шеремета, протокол допиту свідка, протокол додаткового свідка", – заявив прокурор Офісу генерального прокурора Сергій Зузак. 

Адвокат Юлії Кузьменко Владислав Добош повідомив: "Ті матеріали, які раніше досліджувалися при обранні запобіжного заходу, вони взагалі не мали стосунку. Досліджуються вже нові аргументи, що стосуються підстав тримання під вартою, ризиків і так далі. Вважаю, що це є просто зволіканням зі справою".

Як повідомляв 5.UA, перед судовим засіданням у справі Павла Шеремета розпочалася акція підтримки. Тут вже зібралося близько 50 осіб. Група підтримки очікує поповнення до 200 осіб. 

Попередній матеріал
Дубілет розповів, що буде з українськими банками
Наступний матеріал
Чи має право держава контролювати ЗМІ – "ІнфоДень"
Loading...

Справа Шеремета: перед судовим засіданням розпочалася акція на підтримку Юлії Кузьменко (оновлено)

Справа Шеремета: біля ОПУ провели акцію "Білими нитками. Досить шити" – яка мета

"Хто наступний?": прихильники та друзі Кузьменко, Антоненка і Дугарь зібралися на акцію у Львові – включення

Справа Шеремета: Антоненко відмовився від слідчого експерименту – причина

Слідчий експеримент за участю Кузьменко: подробиці з місця подій – фото (оновлено)

Справа Шеремета: з Кузьменко проводять слідчий експеримент – адвокат назвав ці дії незаконними