Сергій Стерненко
Сергій Стерненко 5 канал

Справа Стерненка: суд переніс розгляд зміни запобіжного заходу

Читайте по-русски
Активіст вимагає від прокурорів перекласти частину матеріалів справи українською

Шевченківський районний суд Києва переніс розгляд справи активіста Сергія Стерненка. Суд мав винести рішення щодо зміни запобіжного заходу обвинуваченому.

Засідання перенесли на 10:00 29 липня. Але, за словами активіста, прокурор досі не дав йому клопотання про обмеження строків. Обмежити час на вивчення справи просили прокурори у справі Сергія Стерненка.

У суді мали розглядати клопотання захисту щодо пом’якшення запобіжного заходу для активіста: в останню мить його замінили на клопотання прокурорів. Текст цього документа ані адвокатам, ані підозрюваному поки не надали. У ньому прокурори нібито просять обмежити строки ознайомлення зі справою. Скільки часу вимагали – коментувати відмовилися.

Кажуть, що сторона захисту затягує процес. Натомість Стерненко стверджує, що вже прочитав 5 томів з 11. І вимагає від прокурорів перекласти решту матеріалів справи українською.

"Клопотання сторони обвинувачення про обмеження мене у строках одразу призначають досить швидко, суддя навіть відклав його лише на два дні. А клопотання щодо зміни мого запобіжного заходу не призначають більше ніж 10 днів. Ми в цьому вбачаємо дискримінацію", – наголосив активіст.

Нагадаємо, Сергія Стерненка, колишнього чільника одеського осередку "Правого сектора" підозрюють в умисному вбивстві. За версією слідства, у травні 2018 року в Одесі на нього напали двоє чоловіків. Активіст поранив одного з них ножем, той помер на місці. Сторона захисту наполягає, що це був самозахист. Підозру Стерненку оголосили в червні й обрали запобіжний захід – домашній арешт. Три тижні тому матеріали справи відкрили для ознайомлення сторін.

Попередній матеріал
У Міненерго заявили, що Україна повністю забезпечена паливним ресурсом на зиму
Наступний матеріал
В окупованому Криму прощаються з загиблим сином політв'язня – батька не відпустили на похорон
Loading...

Суд розглядає апеляцію на запобіжний захід Стерненку (оновлено)

Справа Стерненка: суд розгляне апеляцію захисту на запобіжний захід – включення

Справа Стерненка: голова Шевченківського суду пообіцяв переглянути рішення

Адвокати Стерненка вимагають від суду виправити адресу в ухвалі – їх виганяють з будівлі

Суд обрав запобіжний захід Стерненку – активіст пояснив, що виконати ухвалу неможливо

Розгляд справи Стерненка: судді пішли до нарадчої кімнати