Сергій Стерненко
Сергій Стерненко "5 канал" / Валерія Павленко

Справа проти Стерненка знищила владу Зеленського – Бутусов

  Читайте по-русски
  Активіст уночі разом із однодумцями прийшов до будинку президента

  Президент та його інституції не мають авторитету в Україні, зазначає журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook. Так він відреагував на події, що розгорнулися навколо судового процесу над активістом Сергієм Стерненком. Він наголосив, що влада Зеленського "була знищена", коли активіст разом зі своїми однодумцями прийшов під вікна будинку шостого президента.

  "Вони обіср***сь! Зелю – геть!" – заявив вночі Сергій Стерненко. Заявив у мегафон. Із сотнями прихильників. Під вікнами квартири президента Зеленського. Хоча насправді Стерненко повинен був їхати зараз під конвоєм до Одеси, за місцем відбування домашнього арешту. Голова суду примчав на зустріч до адвокатів Стерненка, за його словами, суд пообіцяв вранці переглянути і пом'якшити рішення – аби уникнути конфлікту. І Стерненко замість Одеси пішов пішки в гості до Зеленського", – написав Бутусов.

  "Насправді зараз влада президента Зеленського була знищена. Стерненко показав, що рішення, гарантом яких є президент, нічого не варті. А справа в тому, що президент, який має рейтинг, але не має політичної суб'єктності, має владу, інститути якої не мають авторитету ... це лише інструменти в руках громадянського суспільства. І навіть невелика частина суспільства, яка спирається на елементарну справедливість, найсильніше величезної держави тут, у конкретній точці, під вікнами президента", – наголосив він.

  І додав: "Чим менше рішень і відповідальності буде брати на себе президент, чим більше робити вигляд, що він ні причому до резонансних подій у країні, тим частіше йому доведеться затикати вуха подушкою".

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 16 червня, Шевченківський суд Києва розгляне клопотання про зміну адреси домашнього арешту активіста Сергія Стерненка.

  Попередній матеріал
  Перевізники Львівщини самовільно вирішили відновити роботу
  Наступний матеріал
  "Репресії не пройшли безслідно для родини": батька Порошенка поховають у день судилища над п'ятим президентом – Ар'єв
  Loading...