У Києві активісти не випускають Насірова із будівлі суду
У Києві активісти не випускають Насірова із будівлі суду 5 канал

Справа Насірова: Працівники НАБУ та лікарі швидкої залишили будівлю суду, активісти продовжують блокувати виїзди

Насіров запрошує до суду Холодницького і Ситника, хоча наразі Холодницький повідомив "5 каналу", що до залу суду не приїде

Співробітники НАБУ, які охороняли очіьника ДФС Романа Насірова в залі суду, залишили приміщення. Разом із ними пішли лікарі швидкої допомоги, які знаходилися біля Насірова. Про таке повідомляє УНІАН.

Разом із тим, адвокат Насірова Олександр Лисак заявив, що його підзахисний готовий вийти до громадян і журналістів та пояснити свою позицію. Також він розповів, що Насіров, нібито усвідомлюючи соціальний резонанс подій навколо нього, готовий добровільно здатися під охорону НАБУ та САП до завтрашнього засідання суду. Також адвокат згадав, що саме для цієї заяви він очікує на візит керівників НАБУ та САП. Лисак повідомив, що підтвердження від очільників НАБУ та САП про це запрошення адвокати не отримали.

Натомість в ексклюзивному коментарі "5 каналу" очільник САП Назар Холодницький заявив, що наразі до залу суду не приїде.

Окрім того, нардепи закликають громадян не покидати територію біля Солом'янського районного суду, щоб Роман Насіров не втік уночі. Про це вийшовши до громадян, які зібралися біля Солом'янського районного суду, заявили народні депутати Андрій Журжій та Мустафа Найєм, повідомляє УНІАН.

Нардеп Журжій додав, що детективи НАБУ залишаючи будівлю суду запропонували Насірову викликати швидку, на що отримали відповідь, що він допомоги лікарів не потребує.

У свою чергу Мустафа Найем заявив, що перенесення розгляду справи до приміщення Апеляційного суду Києва завтра - це такий хід, щоб дати Насірову змогу втекти уночі. Найєм пояснив, що оскільки Насірова закон уже не тримає під вартою, то де-юре йому ніщо не заважає втекти вночі. Для того, щоб цього не сталося, нардеп закликає громадян не розходитися до ранку, щоб завтра у цьому ж приміщенні на Вознесенському узвозі суд продовжив розгляд справи по обранню запобіжного заходу для Романа Насірова.

нардеп додав, що детективи НАБУ залишаючи будівлю суду запропонували Насірову викликати швидку, на що отримали відповідь, що він допомоги лікарів не потребує. У свою чергу Мустафа Найем заявив, що перенесення розгляду справи до приміщення Апеляційного суду Києва завтра - це такий хід, щоб дати Насірову змогу втекти уночі. Найем пояснив, що оскільки Насірова закон уже не тримає під вартою, то де-юре йому ніщо не заважає втекти вночі. Для того, щоб цього не сталося, нардеп закликає громадян не розходитися до ранку, щоб завтра у цьому ж приміщенні на Вознесенському узвозі суд продовжив розгляд справи по обранню запобіжного заходу для Романа Насірова.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1808961-nardepi-zaklikayut-gromadyan-ne-pokidati-teritoriyu-bilya-sudu-schob-nasirov-ne-vtik-unochi.html
Про це вийшовши до громадян, які зібралися біля Солом'янського районного суду, заявили народні депутати Андрій Журжій та Мустафа Найем, повідомляє кореспондент УНІАН.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1808961-nardepi-zaklikayut-gromadyan-ne-pokidati-teritoriyu-bilya-sudu-schob-nasirov-ne-vtik-unochi.html
Нардепи закликають громадян не покидати територію біля Солом'янського районного суду, щоб Роман Насіров не втік уночі.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1808961-nardepi-zaklikayut-gromadyan-ne-pokidati-teritoriyu-bilya-sudu-schob-nasirov-ne-vtik-unochi.html
Нардепи закликають громадян не покидати територію біля Солом'янського районного суду, щоб Роман Насіров не втік уночі.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1808961-nardepi-zaklikayut-gromadyan-ne-pokidati-teritoriyu-bilya-sudu-schob-nasirov-ne-vtik-unochi.html

Нагадаємо, суд з обрання Насірову запобіжного заходу оголосив перерву у зв'язку з клопотанням адвокатів звинуваченого про відвід судді. Термін арешту Насірова закінчився о 00:00 6 березня. Протягом засідання адвокати вимагали перенести розгляд справи до стабілізації стану здоров'я Насірова, але суд відхилив це клопотання. Раніше повідомлялося, що захист голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не виключає оголошення нової підозри й нового затримання з боку звинувачення. Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс ДФС та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

vniki-nabu-ta-likari-shvidkoji-zalishili-budivlyu-sudu.html
Разом із тим, адвокат Насірова Олександр Лисак заявив, що його підзахисний готовий вийти до громадян і журналістів та пояснити свою позицію. Також він розповів, що Насіров, нібито усвідомлюючи соціальний резонанс подій навколо нього, готовий добровільно здатися під охорону НАБУ та САП до завтрашнього засідання суду. Також адвокат згадав, що саме для цієї заяви він очікує на візит керівників НАБУ та САП. Лисак повідомив, що підтвердження від очільників НАБУ та САП про це запрошення адвокати не отримали. Нагадаємо, суд з обрання Насірову запобіжного заходу оголосив перерву у зв’язку з клопотанням адвокатів звинуваченого про відвід судді. Термін арешту Насірова закінчився о 00:00 6 березня. Протягом засідання адвокати вимагали перенести розгляд справи до стабілізації стану здоров’я Насірова, але суд відхилив це клопотання. Раніше повідомлялося, що захист голови Державної фіскальної служби Романа Насірова не виключає оголошення нової підозри й нового затримання з боку звинувачення. Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/1808951-pratsivniki-nabu-ta-likari-shvidkoji-zalishili-budivlyu-sudu.html
Попередній матеріал
Трамп попросив Конгрес США перевірити Обаму на зловживання владою
Наступний матеріал
Прийшов час надати Україні летальне озброєння: у Канаді пояснили чому
Loading...

НАБУ: Якщо відведення судді не розглянуть, Насірова ввечері доведеться звільнити

САП клопотатиме про арешт і відсторонення Насірова

Брифінг директора НАБУ щодо подій навколо затримання голови ДФС Романа Насірова - відео

Кабмін відсторонив голову ДФС Насірова на час слідства

НАБУ заявляє про затримання Насірова у "газовій справі" Онищенка – адвокати спростовують

Після вручення підозри у Насірова стався інфаркт