фото Влада Соделя / УПїн

Сьогодні запобіжний захід Насірову не обиратимуть

Запобіжний захід Роману Насірову сьогодні не обиратимуть. Хоча термін затримання відстороненого голови державної фіскальної служби спливає о 22 годині

Судовий розгляд продовжать у понеділок. Роман Насіров й досі перебуває всередині будівлі суду. Нині очікують інформації, куди його відвезуть. Поки ні адвокати, ні його близькі такою інформацією не володіють.

Інформація, що сьогодні запобіжний захід не обиратиметься, є остаточною. Обрати запобіжний захід не зможуть через те, що оголошено відвід судді, а нового призначити сьогодні не зможуть, тому що згідно внутрішньої інструкції районного Солом’янського суду, сьогодні чергує лише один суддя.

"Зборами суддів було прийнято рішення, що чергування слідчих суддів здійснюється виключно в суботу. Оскільки таке рішення було прийняти, то ми не маємо права сьогодні розглядати заяву про відвід слідчого судді. Подана заява про відвід слідчого судді буде завтра передана до канцелярії, яка буде на підставі положення про автоматизовану систему документообігу розподілена", - повідомила прес-секретар райсуду Яна Квітченко.

Адвокати Романа Насірова наполягають на тому, щоб його відвезли назад до лікарні "Феофанія", бо за їх словами його стан здоров'я значно погіршився. Крім того, адвокати не виключають, що сьогодні представники НАБУ та САП можуть оголосити йому про нову підозру.

"Ми не виключаємо того, що можуть бути нові затримання і нова підозра", - зазначив адвокат Олександр Лисак.

4 березня Насірова вивезли зі столичної лікарні "Феофанія" в супроводі співробітників Національного антикорупційного бюро та доставили в Інститут кардіології імені Стражеска.

У НАБУ повідомили, що чиновника перевезли до іншої медичної установи, щоб встановити об'єктивний стан його здоров'я.

Зазначимо, увечері 2 березня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України на виконання доручення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили повідомлення про підозру Роману Насірову. Його підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест" , ТОВ "Надра Геоцентр". Протягом зазначеного періоду Насіров самостійно прийняв незаконні рішення про розстрочення грошових зобов'язань зазначених підприємств, які не мали на це законних підстав і не надали належні для цього документи.

Попередній матеріал
У Києві розтрощили канатний міст над Дніпром – відео масштабів руйнувань
Наступний матеріал
Майкл Щур: "Якщо ти не сереш у своєму під'їзді – ти вже допомагаєш Україні"
Loading...

Народні депутати перешкоджали доставити Насірова до інституту кардіології - НАБУ

Хто і куди забрав Насірова із "Феофанії": спецрепортаж

Офіційно підтверджено, що Насірова інфаркту не було - нардеп