5 канал

Хто і куди забрав Насірова із "Феофанії": спецрепортаж

Відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова понад дві години тому забрали із "Феофанії" і привезли у столичний Інститут кардіології

Більше години Насіров перебував у швидкій, доки його занесли до лікарні.

"Він знаходиться в авто, бо співробітники, нібито, Антикорупційного бюро не можуть підтвердити статус тих дій, які тут відбуваються. Не змогли підтвердити і на території лікарні "Феофанія". Тут три народних депутата України від "Блоку Петра Порошенка" і від "Самопомочі" пан Журжій. Знаходимося тут, щоб упевнитися в тому, що дотримується законність процесуальних дій, які відбуваються", - зазначив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Гліб Загорій.

Близькі Романа Насіровак розповідають, що о 10-й годині йому був введений легкий наркоз для того, щоб була проведена процедура МРТ. Після того, як наркоз був введений, увірвалися кілька представників НАБУ у палату і вивезли Насірова.

Нині Романа Насірова вивели із карети швидкої допомоги і занесли на ношах у середину лікарні.

"Історія хвороби його знаходиться у "Феофанії", ніяких виписок не надавали, виключно є розписка детектива, що він забирає особу…", - зазначив адвокат Олександр Лисак.

Попередній матеріал
Підрозділ спеціального призначення КОРД поповнили 40 бійців
Наступний матеріал
Танки, гармати та міномети: У Міноборони назвали найгарячіші ділянки фронту
Loading...

Офіційно підтверджено, що Насірова інфаркту не було - нардеп

На ношах, з крапельницею і заплющеними очима: як Насіров зустрів свій день народження

НАБУ має достатню доказову базу проти Насірова