5 канал

НАБУ має достатню доказову базу проти Насірова

Наразі правоохоронці перевіряють достовірність документації про те, що в Насірова стався інфаркт міокарду

Вручення підозри голові Державної фіскальної служби здійснювалося у межах чинного законодавства. Про це заявили у Національному антикорупційному бюро, повідомляє "5 канал".

Наразі слідчі органи вичікують, щоб минуло 72 години з моменту оголошення підозри Роману Насірову, щоб передати усі матеріали справи до суду. В НАБУ переконані, що доказової бази для того, щоб довести провину керівника фіскальної служби, достатньо.

Паралельно прокурори НАБУ перевіряють медичну документацію, яку отримали в лікарні "Феофанія", а саме документи про те, що у Насірова стався інфаркт міокарду. Якщо виявиться, що ці документи підроблені, цей факт не лише буде врахований судом при винесенні запобіжного заходу, але й може бути застосований до лікарів "Феофанії".

"Детективи зараз отримують медичну документацію, яка характеризує стан його здоров'я. Цю медичну документацію перевірять відповідні фахівці. Після того як ми отримаємо об'єктивний висновок про стан здоров'я, буде прийнято рішення про доставку його до суду або переміщення в ізолятор тимчасового утримання", – заявив чільник НАБУ Артем Ситник.

Щодо самої доказової бази матеріалів справи, традиційно керівник НАБУ заявив, що розголошувати деталі слідства він не має права.

Однак Ситник розповів: "Суть звинувачення полягає в тому, що фірма, бенефіціаром якої є пан Онищенко, протягом тривалого проміжку часу безпідставно, усупереч вимогам законодавства мала відстрочку у сплаті рентних платежів до бюджету. Відповідно, сума збитків, згідно проведеної у справі економічної експертизи, складає близько 2 мільярдів гривень. Це коротко суть тієї підозри, яка була вчора оголошена голові фіскальної служби".

Нагадаємо, 3 березня Кабмін відсторонив голову ДФС Насірова на час слідства. 

Як повідомляв 5.UA, 2 березня у НАБУ заявили про затримання чільника ДФС Романа Насірова у "газовій справі" Онищенка. Після вручення підозри у Насірова стався інфаркт.

Попередній матеріал
Відвідання Президентом України Харківського тракторного заводу - відео
Наступний матеріал
Сім'ї загиблих шахтарів отримають по 500 тисяч гривень – рішення Кабміну
Loading...

Кабмін відсторонив голову ДФС Насірова на час слідства

Після вручення підозри у Насірова стався інфаркт

Ситник: Медичну документацію про стан здоров'я Насірова перевірять