Олег Гладковський
Олег Гладковський 5 канал

Справа Гладковського: Апеляційна палата залишила запобіжний захід без змін – включення

Читайте по-русски
Більш як 10 мільйонів гривень застави не проситимуть, але й на поруки Гладковського не відпустять

Без змін залишили запобіжний захід ексзаступнику секретаря РНБО та чільнику корпорації "Богдан Моторс" Олегу Гладковському. Рішення винесла Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Ірина Шевченко.

Більш як 10 мільйонів гривень застави не проситимуть. Але і на поруки не відпустять. Судове рішення остаточне і оскарженню не підлягає. Прокурори просили збільшити заставу до 100 мільйонів гривень. Утім, аргументів сторони обвинувачення для суддів Апеляційної палати не вистачило для підвищення суми застави. Адвокати просили рішення про заставу скасувати і обмежитись взяттям на поруки. Але і їм суд відмовив.

Прокурор САП Юрій Олефір сказав: "Я при цьому просив скасувати та постановити нову ухвалу, обрати аналогічний запобіжний захід. Разом з тим з визначенням застави у більш істотному розмірі, еквівалентному розміру близько 100 мільйонів гривень".

Адвокат Олега Гладковського – Руслан Волинець – каже: "Суд відмовив прокурору в задоволенні його апеляційної скарги у частині збільшення розміру застави з 10 до 100 мільйонів. Це вже остаточно, з цим поставлена крапка. Сума, вища 10 мільйонів, бути не може".

Як повідомляв 5.UA, Олега Гладковського звинувачують у корупційних схемах під час проведення тендерних закупівель вантажівок для війська, а також у недекларуванні доходів. Затримали ексзаступника секретаря РНБО 17 жовтня під час спроби вилетіти з України. Суд заґратував Гладковського до 15 грудня із правом внесення застави у понад 10 мільйонів гривень. 21 жовтня кошти за підозрюваного внесли його рідні.

Попередній матеріал
Податковий комітет ВР проголосував "за ліквідацію "майданчиків Яценка": що далі – включення
Наступний матеріал
"Спортивна риболовля" чи "знакове рішення": які перспективи справи проти нардепа Дубневича
Loading...