Тренування спецназівців ССО ЗСУ
Тренування спецназівців ССО ЗСУ Facebook

Спецпідрозділ ЗСУ вперше в історії пройшов сертифікацію НАТО – Мілітарний портал

  Читайте по-русски
  Це унікальний випадок – коли підрозділ країни, що не є членом Альянсу, пройшов сертифікацію як підрозділ Сил швидкого реагування НАТО

  140-й центр Сил спеціальних операцій Збройних сил України (ССО ЗСУ) пройшов сертифікацію як підрозділ SOF і має право залучатися до Сил швидкого реагування НАТО (NATO Response Force – NRF). Про це інформує "Український мілітарний портал" із посиланням на власні джерела в Генштабі ЗСУ.

  Як наголошується у повідомленні, це перший випадок в історії, коли підрозділ країни, що не є членом Північноатлантичного альянсу, пройшов сертифікацію як підрозділ SOF.

  140-й центр ССО ЗСУ пройшов відповідні іспити від західних колег у Литві.

  Довідка: Сили реагування НАТО – це мобільні з'єднання і підрозділи Сухопутних, Повітряних і Військово-морських сил та сил спеціального призначення, що утримуються на високому рівні бойової готовності і можуть швидко вводитися в дію в разі потреби швидкого реагування. Були створені на листопадовому саміті НАТО 2002. СШР перебувають у постійній бойовій готовності. При значному військовому конфлікті або війні – повинні стримувати ворога до підходу основних сил до 30 днів.

  Як повідомляв 5.UA, українські моряки відвідали військово-морську базу ВМС Франції відповідно до програми НАТО.

  Попередній матеріал
  "Це та сама червона лінія": грузинський політолог роз'яснив, чого саме вимагають протестувальники в Тбілісі
  Наступний матеріал
  Убивство 9-річного хлопчика у Києві: суд заарештував підозрюваного без права застави – подробиці
  Теги: