Українська правда

Спеціалісти ЄС уже зголосились допомогти розслідувати убивство Шеремета

  Перша допомога в розслідуванні резонансного убивства надійде від Консультативної місії ЄС з реформування сектора громадянської безпеки

  Міністерство закордонних справ України отримало підтвердження від Консультативної місії ЄС з реформування сектора громадянської безпеки про надання необхідної допомоги в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета. Про таке сьогодні, 20 липня, повідомляє агенція "Інтерфакс-Україна" з посиланням на коментар речниці МЗС України Мар'яни Беци.

  Представниця дипвідомства повідомила: "На виконання доручення Президента щодо залучення можливостей ЄС для допомоги в розслідуванні вбивства журналіста Шеремета, в МЗС отримали підтвердження про готовність Консультативної місії, яка знаходиться в Україні, надати необхідне сприяння правоохоронним органам відповідно до мандату місії".

  Як повідомлялося, сьогодні внаслідок підриву автомобіля в центрі Києва загинув відомий журналіст Павло Шеремет. За даними нардепа Мустафи Найєма, автомобіль належав керівниці "Української правди" Олені Притулі.

  Генпрокурор Юрій Луценко назвав загибель Павла Шеремета вбивством в результаті дії вибухового пристрою.

  Президент України Петро Порошенко доручив звернутися до міжнародних партнерів по допомогу в розслідуванні вбивства Павла Шеремета. Окрім ЄС, йдеться і про залучення до слідчої групи експертів ФБР, у яких є унікальні методи із дослідження вибухової техніки. Посольство США уже відреагувало на смерть журналіста.

  Попередній матеріал
  Бутусов: Шеремет був категорично проти путінського режиму і режиму Лукашенка
  Наступний матеріал
  Парубій призначив нового керівника апарату Верховної Ради

  Навальний згадав пророцтво Павла Шеремета

  Кияни приносять квіти на місце загибелі журналіста Павла Шеремета

  Посольство США відреагувало на смерть Павла Шеремета: "Ми шоковані й засмучені"

  Ad Memoriam: Шеремет про сигнал України для Москви та Мінська

  Відео наради Президента з силовиками: Убивство Шеремета – ланка "більш великої гри"

  Деканоідзе пояснила, навіщо до розслідування вбивства Шеремета долучать ФБР