Бутусов: Шеремет був категорично проти путінського режиму і режиму Лукашенка

Для будь-якого диктатора такі люди, як Павло Шеремет, дуже незручні

Таке в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив журналіст, головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов.

"Для будь-якого диктатора такі люди, як Павло Шеремет, дуже незручні. Я думаю, що не можна відкидати закордонний слід, як версії злочину. Тому що Шеремет був категорично налаштований проти путінського режиму, проти режиму Лукашенка. Це був професійний журналіст, саме тому ті обмеження свободи слова, які існують наразі в авторитарних режимах Білорусі і Росії, для нього були категорично неприйнятні. Для цих режимів – це дуже зручна мішень. Я думаю, що для тих людей, хто бореться за свободу, хто пише про політику, можливо це не так актуально для України, оскільки тут свобода слова існує де-факто, але для Росії та Білорусі таких людей, як Шеремет, там залишилися одиниці", – зазначив Бутусов.

Як повідомлялося, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію, як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці  Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

Попередній матеріал
З лікування у США повернувся прикордонник, який пережив зіткнення з ворожим танком
Наступний матеріал
Спеціалісти ЄС уже зголосились допомогти розслідувати убивство Шеремета

Навальний згадав пророцтво Павла Шеремета

Кияни приносять квіти на місце загибелі журналіста Павла Шеремета

Посольство США відреагувало на смерть Павла Шеремета: "Ми шоковані й засмучені"

Ad Memoriam: Шеремет про сигнал України для Москви та Мінська