Уляна Супрун
Уляна Супрун 24tv.ua

"Совки і росіяни": Супрун про звернення Зеленського щодо коронавірусу

  Читайте по-русски
  Кримінальна відповідальність, штрафи та залякування не врятують країну від коронавірусу

  Колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook прокоментувала звернення президента Володимира Зеленського.

  "Президент вчора у виступі заявив, що "досвід інших країн показує, що м'якотілість та ліберальність – це союзники коронавірусу". Поставити в один ряд м'якотілість і ліберальність, коли йдеться про ефективне реагування на пандемію – унікальна технологія, яку вирішила взяти на озброєння чинна влада," – зазначила вона.

  "М'якотілість – це коли ти кличеш олігархів радитись щодо кожного важливого питання і боїшся робити що-небудь без їхньої згоди. М'якотілість – це коли ти боїшся робити реальні зміни в судовій та правоохоронних системах, і не помічаєш політично вмотивовані справи проти ветеранів та волонтерів. М'якотілість – це коли ти бачиш в очах Путіна бажання миру. Відкритість та чесність щодо загрози коронавірусу й готовності до реагування, відверта розмова з громадянами та поради, а не накази – це не м'якотілість чи ліберальність, це здоровий глузд", – наголосила Супрун.

  За її словами, Китай – не найуспішніша держава у протидії коронавірусу. Наприклад, Південна Корея, Німеччина, Таїланд діють демократично й ліберально, не граються в диктатури для боротьби з коронавірусом, при цьому ефективно протистоять недузі.

  "Кримінальна відповідальність, штрафи та залякування – те, до чого звикли вдаватися совки й росіяни у будь-якій незрозумілій ситуації. Це не рятує від коронавірусу", – підкреслила Супрун.

  У мережі дедалі частіше з'являються історії людей, які не можуть добитись нормального діагностування, медики розгублені й не достатньо інформовані, управлінці на містах дізнаються про заходи національного масштабу з новин та фейсбуку, додала вона.

  Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав Кабінет Міністрів заборонити залізничне та автобусне сполучення всередині країни та призупинити роботу метрополітену.

  Попередній матеріал
  На фондових біржах США стався рекордний обвал за понад 30 років
  Наступний матеріал
  Як працюватимуть банки під час карантину – у НБУ дали роз'яснення і поради
  Loading...

  Актор Том Генкс із дружиною одужали від коронавірусу

  Заходи з протидії поширенню коронавірусу: брифінг МОЗ – завершено

  Верховна Рада йде на карантин, але не повністю – як працюватимуть депутати

  Актор "Гри престолів" повідомив, що хворий на коронавірус

  Більшість людей переносить коронавірус як звичайне ГРВІ – Центр громадського здоров'я

  Українсько-польський кордон: що зараз відбувається на КПВВ