5.ua

Вінничани додавали собі оптимізму – цукерками

  Цукерками пригощали охочих у середмісті Вінниці - давали дві штуки, одну з яких треба передати іншому. У місті пройшла акція під назвою "Повторюй за мною".

  Учасники, серед яких неповносправні, студенти та мами з дітьми – придбали 10 кілограмів ласощів. Їх оздобили сердечками, кольорами національного прапора та побажаннями. Організатори кажуть – таким чином хочуть додати оптимізму людям.

  Учасники акції: "Дуже класно, емоцій багато, побільше б такого було"

  Учасники акції: "Люди повинні об’єднуватися, вони повинні вірити в найкраще, в доброту. Мені здається, потрібно робити такого чим побільше".

  Жанна Новицька, волонтер: "Незважаючи на те, що зараз трапилось в нашій країні, і до того люди просто зачерствіли душами і не помічають своїх рідних і близьких, те, що нам даровано від природи, те, що нам даровано Богом".

  Раїса Панасюк, співорганізатор акції: "Щоб люди трошечки збодрилися і зрозуміли, що життя продовжується, що йому потрібно радіти і що від нас залежить наскільки ми будемо сприймати це життя, радіти йому – чи плакати сидіти, чи дарувати один одному радість. Тому така кожна цукерка – вона маленька, але вона несе дуже багато позитиву".

  Попередній матеріал
  Зустріч Лаврова і Керрі закінчилась без результату (оновлено)
  Наступний матеріал
  Продавці преси вимагають усунути посередника-монополіста
  Теги:
  Loading...