5.ua

Зустріч Лаврова і Керрі закінчилась без результату (оновлено)

  Після зустрічі голови МЗС Росії Сергія Лаврова з держсекретарем США Джоном Керрі розбіжності між Росією та Заходом з приводу української кризи не були вирішені.

  Як заявив журналістам Лавров, "у тому, що стосується практичних заходів, які могли б застосувати закордонні країни, то у нас немає спільного бачення ситуації, розбіжності зберігаються". Попри те, як відзначив дипломат, переговори були корисними, передає "Интерфакс".

  Загалом переговори у Лондоні тривали близько п’яти годин. За цей час Вашингтону не вдалося переконати Москву скасувати підтримку кримського референдуму. Сергій Лавров не лише знову послався на право народів на самовизначення, але й нагадав про історичні прецеденти, схожі до кримського, і які мають виправдати законність плебісциту. Зокрема – про Косово та Коморські острови.

  Сергій Лавров, міністр іноземних справ Росії: "Мы уже устами президента Путина сказали, что мы будем уважать выбор крымского народа, даже крымских народов, потому что их там несколько. Кстати, приведу один пример. Все говорят про Косово. Есть еще одно такое государство, как Коморские острова. Это действительно случай, который не может рассматриваться изолированно от истории. И есть ли прецеденты в международном праве, нет ли прецедентов – а они, кстати, есть – все понимают, и я это ответственно заявляю, что значит Крым для России неизмеримо больше, чем Коморры для Франции, или Фолкленды для Британии".

  Нагадаємо, перед переговорами Керрі висловив сподівання, що на переговорах з Лавровим буде знайдено вирішення української проблеми.

  Раніше Лавров заявив, що пропозиція США по врегулюванню української кризи не влаштовує Росію, оскільки американці говорять про "наявність нібито конфлікту між Москвою і Києвом".

  Фото: Myroslava Gongadze / Facebook

  Попередній матеріал
  Мінюст спростив реєстраційні послуги та роботу нотаріусів
  Наступний матеріал
  Вінничани додавали собі оптимізму – цукерками
  Теги:
  Loading...