Слов'янськ захоплювала спецгрупа з кадрових російських офіцерів – учасник боїв

Слов'янськ захоплювали саме професійні працівники ГРУ в чині мінімум старший лейтенант

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" розповів учасник АТО Руслан П'ятковський з позивним "Білорус".

"Це були кадрові (російські – 5.ua) офіцери. Кожен із військових може на це подивитися і зрозуміти. У них і стійки абсолютно особливі, спеціально навчені. І взагалі їх дії, якщо подивитися, як вони переміщаються, як вони спостерігають один за одним. Тобто з першого моменту було видно, що були фахівці і при тому добре навчені. Це були не строковики і не якийсь полк ГРУ. Це саме професійні працівники ГРУ в чині мінімум старший лейтенант", – повідомив "Білорус".

Як повідомляв 5.ua, на Центральній площі міста Слов'янськ відбулися урочисті заходи з нагоді відзначення 2-ї річниці визволення північних міст Донецької області від проросійських терористів.

Починаючи з квітня 2014 року, місто стало ареною бойових дій між терористичними угрупуваннями і українськими бійцями. Збройний конфлікт розпочався у ніч на 11 квітня 2014 року, коли сили спеціальних операцій Російської Федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті і вивісили там прапор РФ. Реакцією української влади стала Антитерористична операція, розпочата 13 квітня з метою зупинити терористів.

5 липня 2014 року українські військовослужбовці звільнили місто від проросійських терористів. 3 серпня 2014 року у звільненому Слов'янську пройшла хода на підтримку єдності України. Ходу організувала місцева патріотично налаштована молодь.

Попередній матеріал
На території київської школи знайшли протитанкову міну
Наступний матеріал
Прокуратура просить для скандального екс-ректора Мельника 12 років в’язниці

Порошенко про звільнення Слов'янська: Не кожна армія світу здатна скласти такий іспит

Порошенко на горі Карачун вшанував пам'ять воїнів, які загинули під час звільнення Слов'янська