SkyUp
SkyUp delo.ua

SkyUp працює у звичайному режимі і скасовувати рейси не збирається – заява авіакомпанії

  Читайте по-русски
  Підставою для прийняття Ухвали про призупинення ліцензії став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і, відповідно, ніколи не була її клієнтом

  На сторінці української авіакомпанії SkyUp Airlines у Facebook опублікували повідомлення, в якому сказано, що вона працює у штатному режимі.

  Рейси виконуються згідно із заявленим розкладом. На підтвердження цьому оприлюднено свіжі фото з реєстрації на сьогоднішній рейс PQ 0101 до Одеси.

  "У зв'язку з повідомленнями щодо призупинення ліцензії SkyUp Airlines Ухвалою Баришівського районного суду Київської області повідомляємо: дана Ухвала вже оскаржена авіакомпанією у Київському апеляційному суді та найближчим часом має бути переглянута, оскільки не має під собою жодних законних підстав", – ідеться в тексті повідомлення.

  Там додали, що підставою для прийняття Ухвали про призупинення ліцензії став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і, відповідно, ніколи не була її клієнтом.

  "З огляду на абсурдність та неправомірність дій суду, дана Ухвала була оскаржена авіакомпанією SkyUp Airlines у Київському апеляційному суді 05.06.2019 року. Найближчим часом Ухвала має бути переглянута в апеляційному порядку, оскільки вона не має під собою ніяких законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити Ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України. Неправомірність дій судді підтверджує той факт, що підставою для прийняття ним Ухвали про призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і, відповідно, ніколи не була її клієнтом. Виходячи з вищесказаного, дана Ухвала ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції", – додали в повідомленні.

  Нагадаємо, 24 травня Баришівський районний суд Київської області заборонив літати авіакомпанії SkyUp. Відповідну ухвалу оприлюднили лише зараз. Причина припинення ліцензії – системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки. Як повідомляє перевізник, суд ухвалив це рішення на підставі негативного відгуку начебто одного з пасажирів. SkyUp Airlines уже подала апеляцію.

  Попередній матеріал
  "Сірої зони" майже немає: 24-та бригада зайняла нові позиції у Мар'їнці – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Для учасників АТО і майданівців виділили кошти на придбання 500 квартир
  Loading...

  На валізах: з "Борисполя" до Єгипту півдня не можуть вилетіти українські туристи – подробиці

  Найпунктуальніші авіакомпанії березня: аеропорт "Бориспіль" назвав лідерів

  Український лоукостер запускає нові рейси: куди полетять літаки

  Український лоукост SkyUp запускає нові рейси до Італії, Іспанії та Грузії

  Польоти Boeing 737 Max заборонили у 50 країнах світу – корпорація підтримала це рішення

  Лоукостер Wizz Air почав літати з Києва до Риги, Бремена та Біллунна