Євгенія Більченко
Євгенія Більченко 5 канал

Скандальну професорку Більченко звільнили з НПУ ім. Драгоманова, але запропонували "вакантну посаду"

  Читайте по-русски
  У документі, який Більченко оприлюднила, вказано, що її посада підлягає скороченню

  Скандальну професорку Євгенію Більченко, яка називала Україну "американською колонією" та виступала на каналі терористів "ДНР", звільнили з Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Про це сама викладачка написала на сторінці у Facebook.

  За словами професорки, після її відсторонення у виші "не змогли нічого довести: ні профнепридатність, ні аморальний проступок", а саме задля її звільнення – ліквідували усю кафедру.

  Вона заявила, що замість педагогічної діяльності "щільно зайнялася науковою".

  У документі, який Більченко оприлюднила, вказано, що її посада підлягає скороченню. Водночас їй запропонують "переведення на інші вакантні посади в університеті".

  Нагадаємо, професорка кафедри культурології та філософської антропології столичного вишу Євгенія Більченко після початку дії положень її закону "Про мову" назвала Україну "американською колонією" і заявила, що за цим законом стоїть "звичайний фашизм". Така публічна позиція викликала обурення в суспільстві, а студенти університету та громадські активісти вимагали її звільнення. Мовний омбудсмен Тарас Кремінь закликав Службу безпеки звернути увагу на її провокації.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили онлайн-запис на щеплення від COVID-19 вакциною Moderna
  Наступний матеріал
  Шпигував на користь Росії: мешканця Сєвєродонецька засудили до 8 років
  Loading...