ucnoqta.az

Штраф у 20-кратному розмірі: як столична влада боротиметься з недобросовісним паркуванням

В ефірі програми "Час:Online" на сайті 5.UA, заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Богдан Тимченко розповів про розмір штрафу за порушення правил паркування

На сьогодні серед киян зростає тенденція довіряти засобам оплати паркування, які не передбачають людського фактору, наприклад, оплати паркування онлайн. Про це в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA розповів заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Богдан Тимченко. 

Крім того, за словами Богдана Тимченка, після введення системи безготівкового паркування, починаючи з 10 серпня, міському бюджету вдалося зібрати більше 15 млн грн. 

"За рахунок цього зібрано вже більше 15 млн грн, починаючи з 10 серпня. В нас плани по законодавчих ініціативах для того, щоб після прийняття закону про реформування сфери паркування транспортних засобів, нададуть дозвіл штрафувати порушників і тоді кияни стануть сумліннішими. Тому ми чекаємо змін до законодавства, щоб ми могли паркування транспортних засобів врегулювати, а кошти ідуть у бюджет і відповідно на цей напрямок, на вдосконалення паркувального простору ці кошти будуть направлені, коли буде формуватися бюджет на 2018 рік", – зазначив Богдан Тимченко та розповів, як столична влада має намір у подальшому боротися з водіями, які не платять за паркування.

"По місцях для паркування інвалідів з 26 жовтня набув чинності закон про збільшення штрафу за паркування на місцях для інвалідів і сума штрафу виросла з 465 грн до 1700 грн. Але коли ми приймемо закон №5364 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування сфери транспортних засобів, після прийняття цього закону буде підписаний такий законодавчий механізм відповідальності, за яким на основі фото-, відеофіксації водії будуть притягатися до відповідальності, і ми зможемо штрафувати водіїв, які не заплатили за паркову. І за несплату послуг штраф планується в 20-кратному розмірі від вартості послуг за паркування. 50% знижки при оплаті штрафу водії зможуть отримати за умови, якщо вони сплатять штраф протягом мінімум 10 банківських днів", – додав Богдан Тимченко.

Попередній матеріал
"Ми просто виживаємо": у Дніпрі на мітинг вийшли студенти та викладачі Митної академії
Наступний матеріал
Насірову вручили обвинувальний акт: у САП готуються до "сюрпризів"
Loading...

Битиме по кишені: штрафи за паркування на місцях для інвалідів значно зросли

Кличко знає кілька шляхів вирішення проблеми заторів у Києві

Тільки безготівково: як відтепер сплачувати за паркування в Києві – інфографіка