Роман Насіров
Роман Насіров Федерація дзюдо України / Facebook

Насірову вручили обвинувальний акт: у САП готуються до "сюрпризів"

У Насірова залишається трохи менше місяця до завершення дії запобіжного заходу – а саме до 13 грудня

Відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову та керівнику департаменту погашення боргу ДФС вручили обвинувальний акт. Про це повідомив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко на брифінгу 10 листопада.

Прокурори кажуть: чекали 3,5 місяці, щоб Насіров та його захист ознайомилися із підозрою. Цей час був потрібен для зібрання доказів та подачі обвинувального акту до суду.

Нагадаємо, у Насірова залишається трохи менше місяця до завершення дії запобіжного заходу. Він спливає 13 грудня, і протягом 5 днів має відбутися суд по суті справи щодо відстороненого голови ДФС.

У САП запевняють, що добре підготувалися, прокурори зібрали всі необхідні докази і навіть просять підготуватися до засідання запасного суддю, аби не переносити розгляд справи у суді.

"Перед судом на даний час маємо дві вимоги-прохання. Передусім, це якнайшвидше призначити судове засідання згідно ст.314 Кримінально-процесуального Кодексу України. Таке судове засідання має відбутися у п'ятиденний термін з дня отримання обвинувального акту судом; призначити по авторозподілу колегію у складі трьох суддів, кожен з яких має стаж роботи більше 5 років, і з урахуванням обставин справи, складності цього провадження, просимо відразу призначити запасного суддю", – зазначив заступник керівника САП Володимир Кривенко. 

Також він проанонсував, що вже до Нового року ще кілька гучних резонансних справ щодо високопосадовців будуть розглянуті по суті. Кривенко запевнив: Україні варто чекати певних "сюрпризів". Детальніше – дивіться у включенні:

Нагадаємо, слідчі НАБУ завершили розслідування справи щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Детективи підозрюють голову ДФС у зловживанні владою під час особистого підписання рішень про розстрочення податкових боргів підприємствам з групи екс-депутата Олександра Онищенка. Вони фігурують у так званій "газовій справі Онищенка". За даними правоохоронців, дії Насірова завдали державі збитків на 2 мільярди гривень.

Попередній матеріал
Штраф у 20-кратному розмірі: як столична влада боротиметься з недобросовісним паркуванням
Наступний матеріал
Засідання Національної ради реформ – трансляція завершена
Loading...