Мітинг під міськрадою Херсона
Мітинг під міськрадою Херсона 5.ua

"Щури у клітках" та крики "Ганьба": як сьогодні засідала міськрада Херсону

Під вікна міськради вийшли обурені містяни, які виступили проти підвищення цін на проїзд у маршрутках

У середу, 22 лютого, Херсонська міськрада засідала під гасла антитарифного мітингу. Активісти вдосталь накричались "Ганьба!" Але конструктиву не вийшло, бо надто мало депутатів прийшли на засідання, передає "5 канал".

Як стало відомо, на антитарифний мітинг проти підвищення сплати за проїзд у маршрутках зібралися майже тисяча херсонців. Ціни підняли з трьох гривень до п'яти, тож люди прийшли висловити невдоволення.

"Поки ми самі не будемо за себе боротися, нічого не зміниться у нашому Херсоні", – пояснюють активісти.

Підвищення тарифів на проїзд водії маршруток обґрунтовують по-своєму. "Я як водій, розумію – зараз це важко, дуже важко і водію треба купувати і запчастини, і гуму. Перевізнику треба все ремонтувати. Я розумію, що "трояк" – це мало по нашим сьогоднішнім цінам, для нашої економіки на сьогодні це дуже мало", – каже водій маршрутного таксі Дмитро.

Сесія міськради зібралася, щоб переглянути своє ж рішення щодо підвищення тарифів, але присутніх обранців забракло для кворуму. Міський голова заявив, що сесія не матиме сили, і намагався залишити засідання, але активісти перегородили йому шлях. Тоді почалася штовханина, до якої довелося залучити правоохоронців.

"Зараз ситуація по таких тарифах розглядається в судах. Я думаю, абсолютно нормально, коли в суди прийдуть перевізники, покажуть свої розрахунки, чи мали право вони сьогодні – я думаю, що люди, які мислять тверезо, розуміють, що за 3 гривні сьогодні просто не можливо здійснювати такі перевезення – підвищувати тариф", – прокоментував ситуацію "5 каналу" херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

На знак незгоди з підвищенням тарифів,  люди принесли до чиновників щурів у клітці. Кажуть, це символ, що той, хто ухвалює незаконні рішення, закінчить за ґратами.

 

Ірина Романова, "5 канал"

Попередній матеріал
Кому вигідне об’єднання українських націоналістів під гаслами Кремля – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
У Росії відбирають "брудних офіцерів" для "реабілітації" в АТО на Донбасі – розвідка
Loading...

ГПУ встановила різке завищення тарифів для населення: призначена "глобальна перевірка"

Знову по дванадцять: Перевізники Київщини укотре підняли тарифи на проїзд

Підвищення залізничних тарифів призведе до зростання споживчих цін – нардеп