Тарифи для населення
Тарифи для населення nbuviap.gov.ua

ГПУ встановила різке завищення тарифів для населення: призначена "глобальна перевірка"

  Наразі неправильне нарахування тарифів виявили у Дніпропетровській, Київській та Львівській областях

  Цьогоріч Генеральна прокуратура України має провести дослідчу перевірку стосовно того, як Національна комісія регулювання енергетики України (НКРЕКП) затверджує та контролює тарифи на житлово-комунальні послуги для населення. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на нараді в Києві, передає "Укрінформ".

  "Завдання на цей рік формулюю достатньо ясно: для центрального апарату – провести дослідчу перевірку над НКРЕ про те, як вони затверджують, а потім контролюють тарифи", – заявив Луценко.

  Зі слів генпрокурора, вже у кількох областях – Дніпропетровській, Київській та Львівській – прокурори встановили різке завищення тарифів для населення.

  "Різні схеми: у Кривому Розі "вмонтували" спеціально підприємство, яке нібито автоматизує платіжки, і за це кожна людина платила серйозні кошти – мільйонні кошти; у Білій Церкві була спеціальна надбавка на технічне переоснащення – вже 172 млн грн нецільового (використання коштів) встановлено, але підозрюємо 1,5 млрд грн, які мали б йти на технічне переобладнання, але йшли через прокладки на виведення коштів", – повідомив він.

  Луценко підкреслив, що аналогічні речі відбуваються в інших областях, "де вугілля коштує утричі більше, ніж на ринку".

  Крім того, Генпрокурор вказав на потребу перевірки встановлених надбавок для АЕС.

  "Запорізькій, Рівненській та Хмельницькій АЕС була встановлена спеціальна надбавка. Ці кошти, за даними слідства, не пішли на технічне переоснащення – це мільярди. НКРЕ цю надбавку включило в тариф. Згідно із законом, статтею першою свого базового закону, мало контролювати цю надбавку. Хто проконтролював? Тому я вимагаю відповідальності не лише тих, хто розкрадав ці кошти, а й тих, хто крізь пальці споглядав за цими розкраданнями", – наголосив Луценко.

  Попередній матеріал
  Луценко: "Кричущий факт – працівник прокуратури Запоріжжя схиляв інших до вживання наркотиків"
  Наступний матеріал
  Синоптик розповіла, коли Україна відчує, що таке справжнє потепління
  Loading...

  Громадськість не схвалила наказ Мінінфраструктури про підвищення тарифів на перевезення

  Експерт назвав причини підвищення тарифів на водопостачання

  НКРЕКП затвердила зменшення тарифів за електроенергію на 2017 рік