Facebook / Державна прикордонна служба України

Що заважає реалізації стратегічного проекту "Стіна" – ексклюзивне інтерв'ю з чільником Держприкордонслужби

О 20:00 в ефірі програми Час. Підсумки дня" ексклюзивне інтерв'ю з новопризначеним чільником Держприкордонслужби Петром Цигикалом

Наскільки захищеними є сьогодні північні рубежі України та що, окрім корупції, заважає реалізації стратегічного проекту "Стіна"?

О 20:00 на "5 каналі" ексклюзивне інтерв'ю новопризначеного чільника Державної прикордонної служби Петра Цигикала

Як повідомляв 5.UA, більш як 16,5 млн грн. збитків завдали держбюджету під час виконання проекту "Стіна". Сімох причетних до розкрадання коштів уже затримали, 8 серпня.  Деталі резонансної справи розповів журналістам керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Керівник САП розповів, які корупційні схеми були між будівельниками та прикордонниками. "Перший епізод – це нецільове використання шести мільйонів гривень. Гроші, які були виділені безпосередньо і виключно за цільовим призначенням будівництва укріплень та різних фортифікаційних споруд по проекту "Стіна", пішли на реконструкцію колишнього гуртожитку і будівництва будинку офіцерів у Харкові. По інших справах ми встановили, що будівництво, наприклад, рокадної дороги шириною три метри для того, щоб техніка могла в обидві сторони безперешкодно їздити, натомість в експертизі підтвердили, що вказані дороги і технічне завдання були на три метри, акти КБ-2в підписані про виконані роботи, що там три метри. Фактично дорога була в одному місці 2 метри, в одному – 1,8, в одному – 2,2 метри", – зазначив Холодницький.

Попередній матеріал
Чи варто Києву непокоїтися через бажання Москви встановити свою ППО у Білорусі – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Прокидайся в мирі": додаток-будильник українських волонтерів отримав "срібло" міжнародного фестивалю
Loading...

Посилення кордону та нові підрозділи: Глава ДПСУ розповів, що зміниться у роботі відомства

Понад 200 викрадених українців: подробиці викриття мережі торгівлі людьми від ДПСУ та Нацполіції

П'ятьом фігурантам справи "Стіна" обрали запобіжний захід