голова ДПСУ Петро Цигикало
голова ДПСУ Петро Цигикало 5 канал

Головою Держприкордонслужби призначено Петра Цигикала

Петро Цигикал призначений головою ДПСУ

Головою Державної прикордонної служби призначено Петра Цигикала. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, представляючи нового керівника прикордонного відомства у вівторок в Києві.

"Як Президент і як верховний головнокомандувач, я підписав указ на підставі відповідного подання про призначення новим керівником служби Петра Олександровича Цигикала", - сказав глава держави.

Зазначимо, що Петро Цигикал до обіймання посади голови Держприкордонслужби був директором департаменту оперативної діяльності прикордонного відомства.

"Я чекаю від нового керівника служби подальших кроків у розвитку прикордонної служби, подальших кроків по посиленню безпеки, по підвищенню ролі прикордонників і щодо захисту країни як на сході, так і на заході країни", - сказав Порошенко.

Водночас новопризначений голова ДПСУ зазначив: "Я постараюсь не підвести, і ту планку, яка була піднята уже генералом Назаренком протидії всім тим загрозам, які існують на державному кордоні, ми будемо тримати і не опустимо її ні на секунду".

Довідка. Петро Цигикал розпочав службу в прикордонному відомстві у 1994 році в контрольно-пропускному пункті "Глухів" Сумського загону прикордонного контролю Прикордонних військ України на посадах офіцера та старшого офіцера. З 1996 року по вересень 2014-го проходив службу на оперативних посадах в органах охорони державного кордону ДПСУ. А у вересні-листопаді 2014 року був заступником начальника регіонального управління з оперативно-розшукової роботи Північного регіонального управління Держприкордонслужби.

У листопаді 2014 року Петро Цигикал очолив Департамент оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України. За його ініціативою та під безпосереднім керівництвом розроблені та запроваджені новітні методи оперативно-розшукової роботи, діяльність оперативних підрозділів спрямована на ефективну та результативну протидію розвідувально-диверсійній діяльності російських спецслужб та організованій злочинності на державному кордоні. Петро Цигикал також організував та забезпечував оперативне прикриття у зоні вздовж лінії зіткнення в смузі безпеки у Донецькій та Луганській областях.

Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, іншими державними та відомчими нагородами.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко задовольнив рапорт про звільнення голови Державної прикордонної служби генерал-полковника України Віктора Назаренко та присвоїв йому військове звання генерала армії України.

Попередній матеріал
Порошенко призначив Назаренка своїм радником
Наступний матеріал
Грім та блискавка: як рятувальники на Закарпатті наслідки негоди долають
Loading...

Представлення Президентом України новопризначеного голови Держприкордонслужби – трансляцію завершено

Порошенко призначив Назаренка своїм радником

Воював у складі "ДНР": в "Борисполі" затримано терориста з ОРДО

Порошенко закликав Росію негайно припинити агресію проти України

Меркель та Макрон прокоментували заяву про "Малоросію"

За роки анексії бажаючих перетнути межу з Кримом поменшало на 63% – ДПСУ