5 канал

Що наразі відомо про затриманих під час штурму Святошинського райсуду

Наразі відпустили двох із трьох затриманих журналістів – вони розповіли про побиття

Під Шевченківським районним відділком поліції нині перебуває близько 15 представників добровольчого руху ОУН. Саме сюди доправили декілька десятків затриманих під час штурму зали у Святошинському райсуді. На місці вже перебуває кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

Як повідомили свідки, у Шевченківському райвідділі перебувають близько 40 затриманих під час штурму в Святошинському райсуді. Зв'язку з ними немає, бо за ніч "облоги" у них порозряджалися телефони. Наразі під будівлею стоять п'ять карет швидкої допомоги, але до затриманих лікарів ще не пустили. Поліцейські зачинили браму перед самим відділком та не допускають нікого всередину. Втім, активісти ведуть з ними перемовини про те, щоб подивитися на стан затриманих, серед яких є і жінки – зокрема і дружина Миколи Коханівського.

Наразі відпустили двох із трьох затриманих журналістів. Вони розповідають, що пред'являли свої посвідчення та голосно кричали, що є журналістами – попри це, за їх словами, правоохоронці жорстоко їх побили, скрутили та автозаком доправили до відділу. Медичної допомоги вони не потребують, планують писати скарги до прокуратури.

Дивіться також фотогалерею:

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гройсман допускає прискорення економічного зростання до 5-7%
Наступний матеріал
Британська телеведуча впала зі сцени в люк під час оголошення переможців конкурсу
Loading...