Серйозний дзвінок уже пролунав: вимоги до туроператорів стануть більш жорсткими

  Сьогодні всі туристичні компанії є приватними, тому досить важко відстежити, тому досить важко відслідкувати, меншу чи більшу кількість путівок продала компанія, ніж вона може обслугувати. В цьому і полягає головна проблема із затримками і скасуваннями рейсів

  Уряд створив спеціальну групу, яка займатиметься притягненням до відповідальності туроператорів. Про це розповів прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє "Економічна правда".

  "Коли почалася вся ця історія, я дав доручення міністру економіки. Він спільно з міністерством інфраструктури утворив групу, яка зараз працює над тим, щоб і привести їх до відповідальності і внести пропозиції та посилити відповідальність за туристичну діяльність", – зазначив прем’єр.

  Гройсман додав, що сьогодні всі туристичні компанії є приватними, тому досить важко відслідкувати, меншу чи більшу кількість путівок продала компанія, ніж вона може обслугувати. В цьому і полягає головна проблема із затримками і скасуваннями рейсів.

  "Те, що сталося, – це серйозний дзвінок і з точки зору того, що є проблема і щодо вимог кваліфікаційних, і відповідальності туристичної компанії, і в тому числі і (щодо) всього, що стосується авіації", – зауважив Гройсман.

  "Ми це розуміємо і думаємо вже про те, як посилити їхню відповідальність і зробити більш жорсткими вимоги до ведення такого бізнесу", – резюмував прем’єр.

  Як повідомляв 5.UA, близько 800 український туристів не могли вилетіти з Тунісу в Україну

  Попередній матеріал
  На погашення заборгованості по заробітній платі: шахтарям виділили 1,4 мільярда
  Наступний матеріал
  У Криму прорвали труби – кілька міст і сіл залишилися без води

  "Серед туристів - богомол": нові кадри з курортів анексованого Криму – ФОТО

  Від українського Стоунхенджу до "Маленької Швейцарії": місця в Україні, про які відомо не всім туристам

  Відпочинок у терміналі, або як не стати жертвою туроператора

  "Підводні рифи" морського відпочинку на островах: як обрати напрямок та не переплатити – лайфхаки від туроператора

  Щоб не потрапити в халепу з туроператором: в уряді для українських туристів створили пам'ятку – що радять

  Гройсман розповів, чи ловитимуть автомобілі "на єврономерах"