Facebook / Crimean Human Rights Group

Сенцов: Я прекрасно усвідомлював, на що йшов, за що я опинився тут, і ні про що не шкодую

  Він також попрохав передати "окреме і гаряче вітання" керівнику карельського "Меморіалу" Юрію Дмитрієву

  Відома російська правозахисниця Зоя Свєтова оприлюднила 7 червня лист, написаний українським режисером Олегом Сенцовим, який продовжує голодування за звільнення всіх українських політв'язнів. Лист опублікований у "МБХ Медіа".

  "Передай йому (російському кінорежисерові Андрію Звягінцеву, – ред.) від мене велике вітання, слова визнання його безсумнівного таланту та моєї поваги. І окремо дякую за той лист (від Звягінцева на підтримку Сенцова, – ред.). Лише додай, що даремно він зобразив мене жертвою, яка потребує помилування переможця. Я не той, хто програв, і пощади не прошу. Я прекрасно усвідомлював, на що йшов, за що я опинився тут, і ні про що не шкодую", – пише Сенцов.

  Він також попрохав передати "окреме і гаряче вітання" керівнику карельського "Меморіалу" Юрію Дмитрієву, який відкрив урочище Сандармох, де було розстріляно безліч українців, а також усім акторам, які озвучували його розповіді (в рамках глобальної акції #SaveOlegSentsov).

  Як повідомляв 5.UA, Сенцова затримали працівники ФСБ РФ у Криму навесні 2014 року. Його етапували до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Російський суд у серпні 2015 року засудив його до 20 років ув'язнення. На початку червня 2018 року в різних містах України люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова. Підтримали акцію і в усьому світі: люди в різних куточках планети долучаються до акції #SaveOlegSentsov.

  Попередній матеріал
  МінТОТ: Окупований Крим гине через посуху – фото
  Наступний матеріал
  Українська біржа замінить російське програмне забезпечення

  Схуд, ослаб і непритомніє: Кольченко припинив голодування

  Для туристів ЧС-2018: в Європарламенті показали карту Росії з тюрмами для політв'язнів

  "Де заяви?": Геращенко закликала світову спільноту вимагати звільнення бранців Кремля

  Олег Сенцов написав листа лідерам країн G7: до чого закликав

  Держдеп США відреагував на вимогу Сенцова звільнити всіх українських політв'язнів

  Український омбудсмен офіційно звернулася до РФ, аби їй дали дозвіл відвідати Сенцова в колонії