Українська біржа замінить російське програмне забезпечення

  Установа використовувала ПЗ упродовж десяти років

  Українська біржа розробила вимоги стосовно нового програмного забезпечення, яке підтримує біржові операції, для того, щоб замінити російський софт, внесений 2 травня до санкційного списку РНБО.

  Про це повідомили у прес-службі біржі.

  "Від самого початку діяльності протягом 10 років наша біржа використовувала програмне забезпечення, яке ще багато років може задовольняти попит українського фінансового ринку, але з політичних причин ми маємо перейти на іншу платформу", – заявив директор з розвитку бізнесу Української біржі Олексій Сухоруков.

  Нагадаємо, 2 травня 2018 року РНБО ввела санкції стосовно юридичних і фізичних осіб, пов'язаних із російською агресією проти України.

  Санкції впроваджують з ініціативи Кабміну, СБУ та Нацбанку на три роки або безстроково стосовно фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в межах виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

  Крім того, санкції ввели і стосовно осіб, причетних до інформаційної та кіберагрессіі проти України, до протиправних дій проти громадян України, яких незаконно утримують у Росії, стосовно депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів РФ тощо. Для введення в дію рішення РНБО 18 травня Президент Петро Порошенко підписав відповідний указ.

  Попередній матеріал
  Сенцов: Я прекрасно усвідомлював, на що йшов, за що я опинився тут, і ні про що не шкодую
  Наступний матеріал
  The Times вибачилася за карту з "російським" Кримом

  Справа Сущенка: ВР закликала світ ввести нові санкції проти Росії

  У Держдепі США назвали Україну історичною частиною Заходу

  Миротворці на Донбасі та "Північний потік-2": подробиці зустрічі президентів України та Німеччини

  Клімкін у Радбезі ООН звернеться до міжнародних партнерів, щоб ті посилили тиск на РФ через репресії в Криму

  Тука: Росію можна знищити за прикладом СРСР – без єдиного пострілу

  Макрон: ЄС не скасує санкції проти Росії без прогресу в Україні