5.ua

На три роки: в Україні заблокували популярну електронну платіжну систему

  Інтернет-провайдерам забороняється надання послуг із доступу до доменів, пов'язаних із платіжною системою

  Україна застосувала санкції терміном на три роки до електронної платіжної системи WebMoney (товариство з обмеженою відповідальністю "Вебмані.Ру").

  Про це йдеться в опублікованому Додатку до Указу Президента України №126 / 2018 від 14 травня 2018 року про виконання рішення РНБО "Про накладення та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  Указом передбачено блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним їй майном, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

  Також забороняється видача дозволів, ліцензій Національного банку на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладах на території іноземної держави, припиняється видача дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави або вивезення з України валютних цінностей та обмежується видача готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави; забороняється здійснення Національним банком реєстрації учасника міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент іноземної держави.

  Інтернет-провайдерам забороняється надання послуг із доступу до доменів, пов'язаних із платіжною системою.

  Нагадаємо, 2 травня 2018 року РНБО ввела санкції стосовно юридичних і фізичних осіб, пов'язаних із російською агресією проти України.

  Санкції впроваджуються з ініціативи Кабміну, СБУ та Нацбанку на три роки або безстроково стосовно фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в межах виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо.

  Крім того, санкції ввели і стосовно осіб, які причетні до інформаційної та кіберагрессіі проти України, до протиправних дій проти громадян України, яких незаконно утримують в Росії, стосовно депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів РФ тощо. Для введення в дію рішення РНБО 18 травня Президент Петро Порошенко підписав відповідний указ.

  Попередній матеріал
  Терористи зі 152-мм артилерії обстріляли медичні диспансери Торецька
  Наступний матеріал
  Світлана Лобода народила другу дитину

  РНБО ввела санкції проти депутатів Держдуми РФ і представників окупаційної влади Криму

  Відповідь на санкції США: у Росії мають намір заборонити сервіс Booking.com – ЗМІ

  "Точно і надійно знищили цілі": як випробовували ПТРК Javelin та "Стугна" – ФОТО

  Указ про припинення дії для України деяких договорів з СНД оприлюднили на сайті Президента

  "Тиснути на Росію маємо разом": Геращенко розповіла, скільки українських в'язнів утримує Кремль

  Трамп доручив уряду США розробити план введення нових санкцій проти Росії