Відповідь на санкції США: у Росії мають намір заборонити сервіс Booking.com – ЗМІ

  Сервіс Booking.com, що дозволяє бронювати через інтернет готелі по всьому світу, був заснований у 1996 році. Він належить американській компанії Booking Holdings

  Російське міністерство культури запропонувало у відповідь на санкції США обмежити в Росії роботу сервісу онлайн-бронювання готелів Booking.com. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "У Ростуризм в понеділок, 21 травня, надійшов лист Мінкультури з дорученням "розглянути пропозицію із заборони діяльності Booking.com на території Російської Федерації", – зазначили в прес-службі Ростуризма.

  З такою ініціативою до уряду раніше звернувся керівник компанії "Свій туристичний сервіс" Сергій Войтович. Він запропонував ввести обмеження на бронювання через Booking.com тільки російських готелів і тільки для клієнтів, що перебувають всередині країни. За його словами, компанія є єдиним каналом продажів для багатьох російських готелів і отримує можливість зберігати і аналізувати дані туристів.

  Представити свою позицію з цього питання Ростуризм повинен до 4 червня 2018 року. Сервіс Booking.com, що дозволяє бронювати через інтернет готелі по всьому світу, був заснований у 1996 році. Він належить американській компанії Booking Holdings.

  Напередодні Державна дума Росії ухвалила в третьому читанні законопроект про відповідь на санкції США та інших іноземних держав. У документі немає списку конкретних галузей, товарів і послуг, які можуть стати об'єктами контрсанкцій. Право визначати їх надане уряду.

  Як повідомляв 5.UA, один з найпопулярніших світових месенджерів Viber повідомив, що в Росії заблокували доступ до використовуваних ним серверів, через що росіяни відчувають проблеми при підключенні до сервісу. 

  Попередній матеріал
  "Погрози ІДІЛ" влаштувати теракт під час фіналу ЛЧ-2018 – що вдалося дізнатися СБУ
  Наступний матеріал
  #SaveOlegSentsov: у світі запускають глобальну акцію на підтримку Сенцова

  "Тиснути на Росію маємо разом": Геращенко розповіла, скільки українських в'язнів утримує Кремль

  Недоступний: у Росії заблокували месенджер Viber

  "Найбільш реалістичний план": політолог розповів, що виснажить Росію і змусить піти на поступки

  Масштабні протести в Москві проти заборони Telegram – ФОТО

  Масштабна акція "За вільний Інтернет": у Москві затримали десятки протестувальників

  У ПАРЄ бракує сил стримати лобістів РФ, які одержують мільярди – Логвинський