"Погрози ІДІЛ" влаштувати теракт під час фіналу ЛЧ-2018 – що вдалося дізнатися СБУ

Правоохоронці встановили: відповідні повідомлення − не що інше, як інформаційний вкид

У Службі безпеки України прокоментували повідомлення, поширені низкою ЗМІ, про ймовірність терористичних атак із боку Ісламської Держави під час проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА у Києві. 

Зокрема, речниця СБУ Олена Гітлянська назвала це "інформаційним вкидом" і закликала вітчизняні медіа ретельніше перевіряти інформацію.

Як стало відомо, в одній із соцмереж дійсно з’явилися повідомлення від імені терористів ІДІЛ про нібито заплановані на 26 травня теракти в українській столиці. Про результати перевірок СБУ за цим фактом Гітлянська написала на сторінці у Facebook.

"Шановні журналісти! Закликаю вас не поширювати сумнівні повідомлення від іноземних таблоїдів, які було вигадано "за поребріком". Дійсно, в одній із соціальних мереж з’явилися повідомлення від імені терористичної організації Ісламська Держава про нібито заплановані на 26 травня у Києві терористичні атаки під час проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА. Наші експерти, дослідивши ці повідомлення, встановили, що вони розміщувались з акаунтів, які не мають відношення до самого ІДІЛ", − запевнила вона.

Правоохоронці вважають, що інформаційний "вкид" зробили з єдиною метою − залякати та посіяти паніку серед мешканців та гостей Києва.

"СБУ робить все від неї залежне, щоб свято футболу відбулось мирно і спокійно", − додала вона.

Попередній матеріал
Допомога від областей: до Києва на Лігу чемпіонів прибули рятувальники
Наступний матеріал
Відповідь на санкції США: у Росії мають намір заборонити сервіс Booking.com – ЗМІ