Безкоштовні "шатли" і метро для фанів: трохи про транспортну підготовку Києва до Ліги чемпіонів

Про те, як вирішиться проблема з пересуванням уболівальників столицею, та як зробити так, щоб фани різних команд не перетиналися – детально розповіли представники КМДА

Через проведення у столиці Ліги чемпіонів з 12 по 31 травня Хрещатик буде перекрито. А з 25 травня з 20:00 будуть перекриті вулиці Льва Толстого, Лесі Українки, Володимирська та Коновальця. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Сімонов.

Він перелічив вулиці, які будуть перекриті в дні проведення Ліги чемпіонів, та за яких умов люди зможуть туди потрапити.

"Ми перекриємо тільки Хрещатик з 12 по 31 травня, від Городецького до Богдана Хмельницького. Там почнеться монтаж фестивалю Ліги чемпіонів. А так основне перекриття в нас буде тільки в день матчу. 25 травня з восьмої години вечора ми перекриваємо Хрещатик до Бесарабки, вулицю Льва Толстого, Лесі Українки, Володимирську та Коновальця. Ці основні під'їзні локації до стадіону будуть перекриті, і можна буде дістатися тільки завдяки паспорту з пропискою або за договором оренди", – зазначив Сімонов.

Також директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА розповів про те, як вирішиться проблема з пересуванням містом уболівальників та як зробити так, щоб фани різних команд не перетиналися.

"У нас є перемовини з УЄФА, що ми будемо здійснювати перевезення уболівальників автобусами, великими шатлами "Київпастрансу" та перевозити метрополітеном. Хочу зазначити, що в день матчу буде взагалі безкоштовно. Метро і шатли будуть безкоштовно для вболівальників, у яких є квиток на стадіон. Тобто по квитках та офіційних акредитаціях ми провели роботу з нашими комунальними службами. Вони знають, який вигляд мають квитки; вони знають, який вигляд має акредитація, і будуть готові перевозити безкоштовно. 120 шатлів чекатимуть уболівальників. У нас дві локації: команда "Ліверпуль" буде в парку Шевченка, інша команда – "Реал Мадрид" – біля Палацу "Україна".

Детальніше про підготовку до Ліги чемпіонів УЄФА дивіться тут:

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": Олена Зеркаль та Еміне Джапарова в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
СБУ є перешкодою для діяльності майже 20% представників українського бізнесу – Transparency International