Російська пропаганда
Російська пропаганда http://qha.com.ua/

СБУ завадила черговому епізоду гібридної агресії РФ проти України

Йдеться про використання 10 сайтів в Інтернеті агресором для дестабілізації ситуації в Україні

Служба безпеки України попередила черговий епізод гібридної агресії РФ проти України. Про це повідомляє прес-служба СБУ

"Зірвано наміри іноземної спецслужби використати мережу з понад 10 інтернет-сайтів для поширення серед українців російської пропаганди та деструктивних матеріалів, що містять окремі заклики до скоєння злочинів, розслідування яких віднесено до компетенції органів державної безпеки", – зазначається в повідомленні.

Як з'ясували правоохоронці, наприкінці 2014 року під час перебування українця на заробітках у Росії на залізничному вокзалі Воронежа у нього викрали паспорт перед самим поверненням додому.

"Дану обставину вміло використали співробітники ворожої спецслужби. За викраденим у заробітчанина паспортом було зареєстрованого близько десяти інтернет-сайтів. Цей інформаційний ресурс країна-агресор почала використовувати як елемент гібридної війни для дестабілізації ситуації в Україні", – наголосили у СБУ.

Наразі відповідні сайти заблоковані. Українець же відмовився працювати в РФ через загрозу провокацій російських спецслужб.

За даними СБУ, тільки упродовж січня – червня 2017 року щодо власників та (або) адміністраторів спільнот у соцмережах "ВКонтакте" та "Одноклассники", які поширювали заклики до повалення конституційного ладу та державної влади в Україні, проведення масових заворушень та інших протиправних дій, зареєстрували 34 кримінальні провадження, за ними 27 особам оголошено про підозру та винесено 27 обвинувальних вироків суду за ознаками вчинення злочинів передбачених ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 26 червня цьогоріч СБУ викрила антиукраїнських пропагандистів в "Одноклассниках" та "Вконтакте".

Попередній матеріал
Перший не пройшов: ВР не зняла недоторканність з нардепа Дейдея
Наступний матеріал
Треба перейти від радянської спадщини: у Міносвіти закликали проголосувати за новий закон