Тандіт
5 канал

СБУ виключає можливість переговорів Савченко з "лідерами "ДНР" та "ЛНР"

За словами радника голови СБУ, Савченко має взяти участь у процесі звільнення українських полонених

Служба безпеки України виключає можливість переговорів Савченко з сепаратистами. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

За його словами, для українського законодавства Олександр Захарченко та Ігор Плотницький є злочинцями. "Захарченко був оголошений ще 31 липня 2014 року в міжнародний розшук. Його підозрюють у підготовці терористичних актів, і він не може ніяким чином бути депутатом з боку "ДНР", – підкреслив він.

Крім того, Тандіт наголосив, що саме Захарченко був організатором параду, на який були виведені взяті в полон українські військовослужбовці. "Для нас ні Захарченко, ні Плотницький не є законослухняними громадянами України. Ми повинні пам'ятати, що вони віддавали накази на вбивство людей", – підкреслив радник голови СБУ.

Він також зазначив, що не хотів би зараз обговорювати ініціативу про прямі переговори з представниками так званих "ДНР" та "ЛНР" депутата Верховної Ради Надії Савченко, і що її слова, ймовірно, вирвані з контексту.

Крім того, Тандіт висловив сподівання, що Савченко тією або іншою мірою візьме участь у процесі звільнення українських полонених. 

Нагадаємо, 7 червня Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР".

Попередній матеріал
В Україні створили Національний центр кібербезпеки
Наступний матеріал
У Мінінфраструктури розповіли, в якому стані Балчун прийняв "Укрзалізницю"

Савченко заявила, що готова вести прямі переговори з "ДНР" та "ЛНР"

Ватажок "ДНР" Захарченко засвітився на пропагандистському відео з обстрілами сил АТО

Савченко відповіла ватажкові "ДНР" на погрози буцімто її "шльопнути"