podrobnosti.ua

Савченко відповіла ватажкові "ДНР" на погрози буцімто її "шльопнути"

  Український депутат заявила, що її лякає сучасний світ фейкової інформації

  Народний депутат України Надія Савченко в ефірі одного з українських телеканалів сказала, що відреагувала б на слова лідера сепаратистів "ДНР" Олександра Захарченка про те, що він готовий "шльопнути її на лінії фронту" сміхом, повідомляє УНН.

  На запитання ведучої, як вона ставиться до того, що ватажок бойовиків не має наміру вести з нею діалог щодо обміну полоненими і готовий "шльопнути її на лінії фронту", як тільки вона там з'явиться, Савченко відповіла: "Мене настільки лякає сучасний світ фейкової інформації, що я не можу сказати, чи це, що він сказав, є саме так, і чи не перекрутили ці слова. Я просто не вірю, коли мені хтось каже, що ця людина сказала так чи так. Поки я не побачу, що вона сказала, я не повірю. Якщо він сказав дійсно так, то це виглядає смішно, дурниця. Я б з цього просто посміялась. Якщо він цього не говорив, а це просто перекрутили, так теж буває. Якось на це реагувати, я не бачу сенсу. Якби він тут стояв і мене шльопав, я б вже якось реагувала. Людина може сказати зопалу не подумавши. Мене це не обходить".

  За інформацією видання, раніше з'явилася інформація про те, що ватажок бойовиків "ДНР" Захарченко заявив, що не має наміру вести прямий діалог з льотчицею, нардепом Савченко у питанні щодо обміну полоненими та пообіцяв "шльопнути" її, якщо вона з'явиться на лінії фронту.

  Як повідомляв 5.ua, Петро Порошенко запропонував Савченко нову роботу

  Попередній матеріал
  Бойовики щоночі випускають по Авдіївці щонайменше 100 снарядів - волонтер
  Наступний матеріал
  У США стало відомо перше ім’я офіційного кандидата на посаду президента

  Савченко збирається взяти участь у роботі сесії ПАРЄ

  Було понад 20 спроб звільнити Савченко - Президент

  Порошенко розповів деталі операції щодо обміну Савченко

  Савченко відвідала могили побратимів, які загинули в АТО

  Путін розказав, як вони з Порошенком домовлялися про звільнення Савченко

  Перша прес-конференція Савченко: як це було