Василь Грицак
Василь Грицак Facebook / СБУ

СБУ рішучо запобігатиме спробам тиску на український бізнес – Грицак

  Позитивні зрушення щодо взаємодії СБУ та представників бізнесу є, констатували сторони зустрічі

  Напередодні голова Служби безпеки України Василь Грицак провів зустріч із керівниками провідних бізнес-асоціацій, на якій обговорювалися питання тиску на вітчизняних підприємців. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Як наголошують у правоохоронному відомстві, Служба безпеки докладатиме всіх зусиль для забезпечення прав і гарантій бізнесу.

  "Ми будемо твердо і рішуче запобігати спробам незаконного тиску на бізнес, створенню інфраструктурних перешкод чи у будь-який інший спосіб перешкоджанню законній діяльності вітчизняних та іноземних компаній", ‒ зазначив Грицак.

  Крім того, учасники обговорили питання прозорості в роботі СБУ та підприємців. Зокрема, визначили, що це важлива передумова для формування середовища, сприятливого для ведення підприємницької діяльності та залучення іноземних інвестицій в економіку України.

  Загалом сторони констатували: позитивні зрушення щодо взаємодії СБУ та представників бізнесу є.

  Своєю чергою бізнес-омбудсмен Альгідрас Шемета відзначив, що рівень співпраці офісу бізнес-омбудсмена з СБУ є найкращим серед державних та правоохоронних органів.

  "З моменту підписання Меморандуму між СБУ та Радою бізнес-омбудсмена ми бачимо конкретні дії з боку спецслужби для вирішення існуючих питань", – підкреслив він.

  Президент Спілки українських підприємців В’ячеслав Климов та президент американської торговельної палати А.Гундер наголосили на важливості відкритості нинішнього керівництва СБУ для бізнесу, а також актуальності залучення експертного середовища до роботи над концептуальними проектами у сфері бізнесу. 

  Нагадаємо, 16 листопада Верховна Рада ухвалила законопроект, що передбачає обов'язкову відеофіксацію обшуків, які проводять правоохоронці. У Мін'юсті запевняють: "Маски-шоу" зникнуть для кожного".

  Попередній матеріал
  Всесвітньовідома компанія Fujifilm презентувала в Україні новітні технології із світу фото
  Наступний матеріал
  Філарет: Українська церква ніколи не повернеться до Московського патріархату, "бо в нас є своя держава"
  Loading...