5 канал

Всесвітньовідома компанія Fujifilm презентувала в Україні новітні технології із світу фото

Фахівці компанії FUJIFILM цього року представили широкоформатні матеріали для фотодруку

Всесвітньовідома компанія із виготовлення фототоварів – FUJIFILM – презентувала в Україні новітні технології із світу фото.  Художні світлини, що можна прирівняти до витроврів мистецтва,  фотокниги та оздоблення інтер'єрів сучасними фотороботами – усе це нині досить популярне, а от якісний папір для такого фотодруку по всьому світу забезпечує компанія FUJIFILM.

Річард ван ден Берг, менеджер із маркетингу та продажів компанії FUJIFILM, говорить: "Щороку у Європі приріст продажу нашої продукції зростає на 10 %, я думаю, якби в Україні була краща  економічна ситуація, ми би і тут мали такі показники.  Сьогодні в Україні я презентую декілька наших інноваційних проектів у галуззі фотографії, сподіваюся більші можливості для бізнесу принесуть і економічний добробут".

Фахівці  компанії FUJIFILM цього року представили широкоформатні матеріали для фотодруку, ознайомили із можливостями струйного друку.  А також презентували цікаву розробку – друкарську станцію. Такі пристрої, за розміром не більше аніж банкомат,  планують розміщувати у громадських місцях, з їх допомогою можна роздрукувати фото зі  свого смартфону.

А от камера моментального фотодруку INSTAX від компанії  FUJIFILM – хіт продажів. Такі стильні різнокольорові фотоапарати стали улюбленою розвагою дорослих та дітей у багатьох країнах світу. Не меншою популярністю INSTAX користується  в Україні, перш за все через простоту створення знімків. 

Дмитро  Бут, власник інтернет-магазину FOTOVRAMKE говорить: "Ці камери дуже популярні. FUJIFILM щороку випускає нові моделі, в нових яскравих кольорах. Ось, наприклад, такий салатовий. Щороку вони дивують наших покупців яскравими квітами, простотою роботи і класними знімками".

Бренд FUJIFILM – це синонім  слова "якість".   Компанія  була створена понад  80 років тому у  Японії, спершу виготовляла фотоплівку. Сьогодні – це одна із найбільших корпорацій світу , що займається випуском фотоматеріалів, медичного обладнання та диктує власні тренди в IT-  технологіях.   

Попередній матеріал
"Світлини, які несуть непідробні емоції" – у Харкові відкриється виставка газети "День"
Наступний матеріал
СБУ рішучо запобігатиме спробам тиску на український бізнес – Грицак
Теги:
Loading...