Газета 'День'
Газета 'День' 5.ua

"Світлини, які несуть непідробні емоції" – у Харкові відкриється виставка газети "День"

У четвер, 30 листопада, відкривається ХІХ Міжнародна фотовиставка "Дня"

В інтернет-афіші Харкова на цей тиждень – близько 400 подій, від тренінгів з психології до клубних вечірок. Спочатку можна розгубитися, тож даємо підказку: обов’язково приходьте на ХІХ Міжнародну фотовиставку "Дня". Вона відкривається у цей четвер, 30 листопада, і триватиме до 23 грудня. Місце дії – Харківський національний академічний театр опери і балету імені Миколи Лисенка.

Цього року турне нашої виставки країною починається саме з Харкова. Нічого дивного. Недавно ми знайомили читачів з містом у випуску "Маршруту №1" "Харків. Smart сіті". І те, що тоді відкрили у Харкові, настільки надихнуло, що зараз їдемо туди показати 200 кращих світлин ХІХ Міжнародного фотоконкурсу "Дня".  

Взагалі наше знайомство з Харковом триває багато років. Вперше фотовиставка "Дня" пройшла тут ще 2001 року. Діалог із містом продовжився у 2007-му та 2010-му роках в Харківському національному університеті імені Василя Каразіна, де головний редактор "Дня" Лариса Івшина представляла  книжкові збірки "Екстракт 150", "Екстракт +200" та "Мої університети". Торік ми взагалі відрядили до міста інтелектуальний десант: у центрі сучасного мистецтва "ЄрміловЦентр" пройшла фотовиставка "День-2015", журналісти "Дня" брали участь у дискусіях і презентували новинки нашої Бібліотеки. 

Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'
Газета 'День'
/
Газета 'День'

"Новий образ Харкова постав в останні роки, коли місто так мужньо відстояло себе. На величезну повагу заслуговують усі люди, які продемонстрували цей характер та ті, які почали розвивати регіон і показувати рівень", - зазначила свого часу Лариса Івшина. Тож, щоб підтримати цих відважних людей і підштовхнути інших взяти з них приклад, ми їдемо до Харкова з дозою "антидепресанту для суспільства", як назвали нову фотовиставку.

Нашу ініціативу підтримала Харківська обласна державна адміністрація. Голова ХОДА Юлія Світлична пояснює, чому вважає виставку "Дня" важливою для міста подією: "Це масштабний проект, у створенні якого беруть участь сотні фотографів з усієї України. І ті 350 кращих світлин, які обирають на виставку, дійсно відображають рік життя нашої країни. Цi світлини несуть непідробні емоції. Якщо ви хочете відчути та зрозуміти Україну й українців, поміркувати про головні події року, підвести підсумки та зробити висновки, то ця виставка – саме той захід, який необхідно відвідати".

Чекаємо на відкритті ХІХ Міжнародної фотовиставки "Дня" у Харкові! Захід відбудеться 30 листопада о 17:00 у холі Харківського національного академічного театру опери і балету імені Лисенка.

Попередній матеріал
Порошенко: Впровадження податку на виведений капітал може стати "нетривіальним рішенням" для зростання ВВП
Наступний матеріал
Всесвітньовідома компанія Fujifilm презентувала в Україні новітні технології із світу фото
Теги: