Agrimpasa.com

СБУ продовжує відслідковувати пропагандистські потуги "піар асів Захарченка"

  Службу безпеки зацікавила економічна програма путінської маріонетки – тобто все, окрім "стояти у чергах за простроченим сміттям російського виробництва"

  "Черговий раз розвеселив нас новороський блазень Захарченко, який виступив із сольним номером "Фокуси online з одеситами". ‪‎СБУ, як і у ситуації з харківською ганьбою промосковського дурника, уважно слідкує за "online гастролями" клоуна Сашка", – таке повідомлення сьогодні з’явилось у Facebook речниці відомства Олени Гітлянської.

  Вона зазначила, що Служба володіє інформацією щодо реальної кількості запитань до "фюрера т.зв. "ДНР" та їх змісту. "Одесити виявилися ще дотепніші, ніж харків’яни. Більше того, цього разу і ми не втрималися та задали Захарченку кілька питань", – пише Гітлянська.

  За її словами, СБУ зацікавили "економічні знання випускника ПТУ та продавця курячих стегенець. Наприклад щодо бачення "шляхів покращення" життя в Одеському регіоні. Одразу попереджаємо, що відповідь про заснування "ДНР-2" та пропозиції одеситам стояти у чергах за простроченим сміттям російського виробництва не приймаються".

  Також службісти чекають відвертої відповіді на запитання щодо долі українських патріотів, які мешкають в Одесі. "Які плани у "коменданте" щодо них – розстріли, тортури, "віджим" квартир по апробованій донецькій схемі?" – риторично запитує речниця.

  СБУ хоче почути й про перспективи розвитку бізнесу – не "віджиму", розпилу на металобрухт та вивезення в РФ, а саме розвитку.

  "Хоча на змістовні відповіді ми не сподіваємося – відомо, що зовнішньоекономічна діяльність клоуна Сашка цікавить набагато менше, ніж спортивна стрільба з мінометів по мирним громадянам", – підсумувала речниця.

  Нагадаємо, у квітні СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян – вони виявились несподіваними. Трохи згодом службісти опублікувала відео "кривавого замаху" на терориста Захарченка.

  Попередній матеріал
  В Одесі попрощалися із одним з кращих джазменів світу
  Наступний матеріал
  Росія почала масштабні військові навчання в Арктиці
  Теги:
  Loading...
  СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян – вони виявились несподіваними

  СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян – вони виявились несподіваними

  Урізаний уряд, сервіс знайомств СБУ та вибори через банкомати – чим влада відзначилась 1 квітня

  Урізаний уряд, сервіс знайомств СБУ та вибори через банкомати – чим влада відзначилась 1 квітня

  СБУ опублікувала відео "кривавого замаху" на терориста Захарченка

  СБУ опублікувала відео "кривавого замаху" на терориста Захарченка