СБУ опублікувала відео "кривавого замаху" на терориста Захарченка

Twitter / СБУ

Служба безпеки своєрідно відреагувала на численні "сенсаційні викриття" маріонеткового ватажка терористів "ДНР" Захарченка

Останнім часом російські та підконтрольні окупаційній адміністрації на Донбасі ЗМІ "розганяють" фейкову новину про те, що начебто на ватажка терористичної організації "ДНР" Захарченка готувався замах. Його нібито планували підірвати – разом з конвоєм і поплічниками. Однак "спецслужби ДНР" відзвітували, що уже піймали "зловмисників", які хотіли залишити планету без Захарченка.

Сьогодні ж сама удавана жертва оприлюднила "сенсаційні подробиці" змови проти себе. За даними видання Inforesist, Захарченко заявив підконтрольним ЗМІ, що пустити його з димом начебто хотіли "чинні працівники СБУ", яким, під гарячу руку, приписали ще цілу низку замахів на інших кремлівських маріонеток.

У Службі безпеки уже відгукнулись на таку заяву кремлівського ставленика, і навіть оприлюднили власну відеоверсію "кривавого замаху". У ньому персонаж, під яким мається на увазі Захарченко, справді отримує по пиці із доброго замаху. У кінці GIF-ролика низка клавіш і вибитий зуб складаються у відповідну комбінацію із побажанням терористу.

Нагадаємо, раніше СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян для "прямої лінії" з терористом – вони виявились несподіваними. Коли ж той оголосив про нову "пряму лінію" ще й із Одесою – відреагували "дружнім шаржем".

Фото: Twitter / СБУ

ПРОКОМЕНТУЙТЕ