crime.in.ua

СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян – вони виявились несподіваними

  Служба безпеки своєрідно долучилась до підготовки анонсованої терористами "прямої лінії" ватажка "ДНР" Захарченка з мешканцями Харківщини

  Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська розповіла про те, як спецслужба вирішила допомогти із підготовкою "прямої лінії" ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка із мешканцями Харківщини. Вона написала: "СБУ приємно потішила ініціатива піар асів Сашка Захарченка провести онлайн-конференцію з мешканцями Харківщини. Для людини, яка намагається контролювати лише декілька вулиць у Донецьку, потуги вийти на рівень міжрайонної політики – це дійсно вчинок".

  Керівник прес-центру пояснила: "Механізм проведення конференції простий, як совкова лопата. Все розплановано завчасно, від кількості вдячних відгуків від поціновувачів "генія новоросійської політики" до прямих закликів в’їхати на танку до Харкова. І не важливо, що танкові двигуни подільники давно розікрали, а на набої і снаряди слід чекати тижнями, молячись на "російські гумконвої". Для ідеологів московської пропаганди факти не важливі".

  Саме тому Служба безпеки вирішила допомогти Захарченку справді поспілкуватися з харків’янами. "По-перше, чому б не допомогти людині, яка бажає дізнатися гірку правду про себе. І, по-друге, – у нас є професійний інтерес до проросійськи налаштованих громадян України", – зазначили у СБУ.

  Тому працівники спецслужби створили дзеркало сторінки онлайн-конференції і надіслали її всім адміністраторам проросійських та нейтрально налаштованих груп у соціальних мережах. Таким чином вдалось максимально охопити прибічників "русского міра", які активно користуються інтернет-ресурсами.

  Однак результат виявився вражаючим для СБУ. Олена Гітлянська пише: "СБ України отримала близько трьох тисяч запитань і коментарів. Переважна більшість (понад 98 відсотків) дуже нецензурно висловлюється як про "ДНР/ЛНР", так і про Олександра Захарченка. І ЦЕ ВИКЛЮЧНО ВІДВІДУВАЧІ ПРОРОСІЙСЬКИХ СТОРІНОК. І ЛИШЕ З ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!"

  Речниця СБУ підсумувала: "Напередодні завтрашнього бенефісу фюрера "новоросії" ми пропонуємо йому переглянути, що ж дійсно думають про нього українці. А ще краще – завітати до нас у гості разом з "Гіві", "Моторолою" і всією іншою зграєю. Кайданків вистачить.

  Нагадаємо, сьогодні голова СБУ Василь Грицак заявив: "Захарченко, Плотницький та інші ватажки терористів мають замислитись, що їх просто зачистять – на їхніх руках дуже багато крові!"

  Попередній матеріал
  Президент контролює процес повернення в Україну інших політв'язнів, які перебувають у РФ – Петренко
  Наступний матеріал
  Захарченко переніс вибори в так званій "ДНР"
  Теги:
  Loading...
  СБУ "привітала" зрадника некрологом: "Твій вчинок назавжди в серцях"

  СБУ "привітала" зрадника некрологом: "Твій вчинок назавжди в серцях"

  СБУ попрощалася з російським журналістом Кушанашвілі

  СБУ попрощалася з російським журналістом Кушанашвілі

  "Ла-ла-ла-ла..." – в СБУ незвично відреагували на хамство Кремля

  "Ла-ла-ла-ла..." – в СБУ незвично відреагували на хамство Кремля