Agrimpasa.com

Захарченко переніс вибори в так званій "ДНР"

  Фейкові "місцеві вибори" на окупованих територіях Донецької області переносять на три місяці

  Ватажок бойовиків ДНР Олександр Захарченко вирішив перенести фейкові "місцеві вибори" на окупованих територіях Донецької області на три місяці. Він підписав "указ" про перенесення виборів з 20 квітня на 24 липня 2016 року, пише "Новое время".

  "Місцеві вибори в ДНР перенесені на 24 липня. Глава Донецької Народної Республіки Олександр Захарченко підписав Указ №108 від 18 квітня цього року про перенесення виборів місцевих голів", - йдеться в повідомленні на підконтрольному бойовикам сайті.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко заявив, що питання проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей пов'язане з поверненням суверенітету України над окупованим Донбасом. Він також наголосив, що вибори на Донбасі відбудуться після виведення військ РФ з України.

  Нагадаємо, 12 квітня 2016 року міністри закордонних справ країн G7 заявили, що вибори на Донбасі повинні проходити за українськими законами та за стандартами й під наглядом спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

  Попередній матеріал
  СБУ допомогла "піар асам Захарченка" зібрати запитання харків'ян – вони виявились несподіваними
  Наступний матеріал
  Реакція НПУ: патрульних, які збили жінку на переході, відсторонили від служби
  Loading...

  ПАРЄ: Ситуація на Сході України погіршується, вибори там провести неможливо

  Протягом найближчих двох років провести вибори на Донбасі неможливо – заступник голови ЦВК

  Вибори на Донбасі можна буде провести лише через півроку після виведення військ РФ – Жебрівський