Урізаний уряд, сервіс знайомств СБУ та вибори через банкомати – чим влада відзначилась 1 квітня

Фото прес-служби ДПСУ

Українські міністри, політики, волонтери та спецслужби видали низку кумедних повідомлень до Дня сміху

Найбільш актуальним повідомленням сьогодні відзначився голова фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко. У своєму Facebook він написав про створення нової коаліції: "Домовленість про новий коаліційний уряд БПП і НФ досягнуто. Цьому сприяло значне спрощення структури Кабміну. Відтепер у ньому буде лише Міністерство внутрішніх і Міністерство зовнішніх справ. Баланс прем'єра Гройсмана і спікера Парубія логічно доповнить тандем Авакова і Клімкіна. Для розширення коаліції ми також підтримали вимоги Самопомочі і вносимо новий склад ЦВК на чолі з Садовим".

Своє бачення змін роботи уряду оприлюднив і голова МОН Сергій Квіт. Він перепостив повідомлення, згідно якого його відомство нарешті визнало магію. У повідомленні зазначається, що "у Міністерстві втомилися приховувати те, що чари й закляття дійсно існують. Україна – справжня країна чудес, і весь світ повинен дізнатися про це".

СБУ, у свою чергу, декларувала відкриття акаунту у сервісі знайомств Tinder. Працівники спецслужби дуже хочуть познайомитись із "заможними представниками влади з маленькою зарплатою", "брутальними найманцями без моральних принципів", та особливо – представниками російських спецслужб. "Розваги гарантуємо. Буде гаряче", – заохочують в СБУ.

А от ДПСУ сьогодні продовжувала полювання за угорським слоном (передісторію цього персонажа 5.ua повідомляв напередодні). За даними прес-служби відомства, тварину знайшли, нагодували і задіяли у протидії бурштинокопачам і псуванню природних надр. "Віднині Маркіз буде гуляти лісами та наводити страх на злісних порушників", – кажуть у відомстві.

А один із ідеологів проекту держпослуг онлайн iGov, IT-директор "ПриватБанку" Дмитро Дубілет анонсував нову експериментальну систему голосування через банкомати. Він пояснив: "Кожному кандидату в мери буде присвоєно порядковий номер. Коли громадянин віддасть за якогось кандидата голос, відповідну кількість копійок буде списано з картки на рахунок ЦВК (наприклад, якщо кандидат має номер 12, то з карти буде списано 12 копійок)".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ