facebook.com/GeneralStaff

СБУ двічі попереджала Януковича про те, що є загроза нападу з боку РФ

Прокурори нагадали: адвокати Януковича намагалися довести, що їхній підзахисний не знав про загрозу українському суверенітету та цілісності з боку Росії

Служба безпеки України двічі повідомляла екс-президента Віктора Януковича про те, що існує загроза порушення територіальної цілісності та суверенітету України з боку Росії. Про це заявив прокурор Руслан Кравченко під час допиту депутата Михайла Добкіна в Оболонському суді, передає УНІАН.

Кравченко зауважив: адвокати Януковича намагалися довести, що їхній підзахисний не знав про загрозу українському суверенітету та цілісності з боку Росії. Проте обвинувачення має розсекречені правоохоронцями документи, які свідчать про інше. 15 січня 2013 року голова СБУ надіслав президенту листа про загрозу нацбезпеці України з боку Росії, а також 17 лютого 2014 року – про загрозу територіальній цілісності України з боку РФ. Крім того, листом від 15 січня 2013 Януковичу повідомили про те, що в Росії створено міжвідомчу групу при президенті, метою якої було політичне, гуманітарне та економічне забезпечення інтервенції в Україну. За словами Кравченка, групу координувала адміністрація президента РФ. Також була інформація про фінансово-промислові групи, які планували задіяти в заходах проти України.

Етапом підготовки було домінування російських енергетичних компаній на Українському ринку, посилення впливу на галузь машинобудування, зв'язку, морського судноплавства тощо. Також проводили роботу з росіянами за кордоном, поширювали російську мову, відкривали російські центри, розвивали громадські організації, які виступали за об'єднання Росії та України.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Засідання Комітету з питань національної безпеки та оборони ВР – відео
Наступний матеріал
Проголосували "пакетом": Комітет Ради підтримав відставку всіх членів ЦВК
Loading...

Справа держзради Януковича: до суду викличуть Добкіна

"У відрядженні": чому суд у справі про держзраду Януковича знову перенесли

Засідання суду у справі про держзраду Януковича: допитують Добкіна – відео

Адвокати вкотре проігнорували: суд у справі Януковича знову перенесли

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Справа про держзраду Януковича: яка насправді тактика в адвокатів президента-втікача – Фесенко