Покази з окупованого Криму: в суді щодо держзради Януковича свідчив антимайданівець

Ще двоє свідків, яких мали заслухати на засіданні сьогодні, так і не дали покази. Один із них – відмовився, інший – захворів

У середу, 4 квітня, в Оболонському суді столиці заслухали колишнього антимайданівця, а нині жителя Криму Валерія Логовського. Той свідчив у справі про держзраду президента-втікача Віктора Януковича. Логовського на засідання запросила сторона захисту, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

Покази Логовський надав за допомогою відеоконференції – просто з території окупованого Криму.

Як розповів свідок, у 2014 році він представляв Запоріжжя, і як активіст рушив на Антимайдан. За словами Логовського, він пережив "справжню бойову епопею" в Маріїнському парку. Так, 18 лютого 2014 року потрапив, з його слів, "під атаку майданівців", зокрема в нього та інших учасників мітингу нібито кидали запальні суміші із цвяхами. Тоді Логовський вирішив виїхати з Києва; потім знову повернувся до столиці; а 20 лютого 2014 року активісти виїхали у Крим. Дорога минулась не без поневірянь.

Що саме заявив на суді свідок з окупованого Криму – дивіться у включенні:

Покази свідка адвокати Януковича намагалися подати як один із приводів для мешканців Криму відділитися від України.

"Суд сьогодні наголосив, що це затягне судового розгляду до незрозумілого часу, чого і хоче сторона захисту досягти. Я вважаю, що треба до сторони захисту ставитися з розумінням, адже вона за кожне судове засідання отримує грошову винагороду, і чим більше буде судових засідань – тим краще буде для сторони захисту", – пояснює прокурор ГПУ Руслан Кравченко.

Ще двоє свідків, яких мали заслухати на засіданні сьогодні, так і не дали покази. Один із них – відмовився, інший – захворів. 

Дивіться також фотогалерею за темою

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кримінальне провадження проти Холодницького: виступ керівника НАБУ Артема Ситника у ВР – відео
Наступний матеріал
У Москві горить ТЦ "Персей для дітей" – відео