YouTube

Справа держзради Януковича: що розповів диспетчер "Украероруху" про втечу "легітимного"

Пілотам двох гелікоптерів, які 22-го лютого 2014 року везли Януковича, було віддано наказ припинити політ і повернутися до Харкова

У справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича в Оболонському райсуді Києва сьогодні свідчив працівник "Украероруху" – розповів деякі подробиці втечі тодішнього президента.

За словами диспетчера Андрія Черткова, пілотам двох гелікоптерів, які 22-го лютого 2014 року везли Януковича, було віддано наказ припинити політ і повернутися до Харкова – інакше їм пригрозили застосувати засоби примусової посадки.

Утім, пілоти заявили, що в них на це не вистачить пального й продовжили політ до Донецька.

"Ця команда надійшла від штурмана повітряного командування "Центр". Зміст був таким: "За вказівкою голови Верховної Ради Турчинова, повернути дані повітряні борти на аеродром Харкова. Передати їм цю інформацію", – зазначив Чертков.

Наступне засідання у справі про держзраду Януковича Оболонський суд призначив на 14 березня. Тоді судді розглянуть процесуальні документи, які ще не були досліджені. А на 21 березня призначений допит свідка захисту з Криму.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Торги за 4G в Україні: виступ Петра Порошенка – відео
Наступний матеріал
Двоє поранених бійців АТО полетіли на реабілітацію до Литви