5 канал

Савченко найближчим часом буде в Україні - нардеп від БПП

Вперше в історії новітньої Росії всі провідні країни світу висловили не просто якесь занепокоєння, а категоричне несприйняття судилища над Савченко і вимогу звільнити українську льотчицю

Заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко впевнений, що Надія Савченко найближчим часом буде в Україні. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня". 

"Я впевнений, що Надія Савченко найближчим часом буде в Україні. Абсолютно впевнений в цьому. Чому? Українська дипломатія на чолі з Президентом досягла того, що питання Надії Савченко піднімається усіма лідерами серйозних країн світу. Такого ще ніколи не було. ... вперше в історії новітньої Росії всі країни світу, весь Європейський Союз - і Єврокомісія від імені всіх країн ЄС, і Європейська Рада, і США, і Канада -висловили не просто якесь занепокоєння, а категоричне несприйняття цього судилища (над Савченко - 5.ua) і вимогу звільнити Надію", - зазначив він.

За його словами, Україна дипломатично загнала в кут Російську Федерацію у справі Савченко. 

"Друге, що українська влада вже зробила: Президент запропонував вихід з ситуації, а саме обмін на російських ГРУшників ... це обмін, на який, я сподіваюся, має піти Російська Федерація. Тобто ми не лише загнали їх в кут дипломатично, але ми даємо їм і вихід з ситуації, а саме здійснити цей обмін. Путін може сказати своїм громадянам, що ми своїх визволяємо, тому ту "бандерівку" відпускаємо. Тобто все, що можна зробити по-людськи і по-дипломатичному, Україна зробила для того, щоб Надію визволити", - сказав Гончаренко.

Нагадаємо, сьогодні російський суд оголосив вирок Надії Савченко - 22 роки позбавлення волі. Як заявив її адвокат Марк Фейгін, українська льотчиця через 10 днів поновить сухе голодування.

Попередній матеріал
Італійські вчені винайшли спосіб, як прочитати обгорілі під час виверження Везувію сувої
Наступний матеріал
Кличко поїхав в Нідерланди "розвінчувати міфи російської пропаганди"
Теги:
Loading...

Оголошення вироку Савченко: "Фарс добіг фіналу"

Під російським посольством у Києві протестувальники вимагали звільнити Надію Савченко

Гройсман: Україна не відмовиться від "списку Савченко" навіть після звільнення льотчиці

Експерт назвав інструменти повернення Надії Савченко

"Настав момент Путіну виконати обіцянку" - Порошенко зробив заяву з приводу вироку Надії Савченко

5 канал - трансляція наживо