5 канал

Експерт назвав інструменти повернення Надії Савченко

Сильний уряд, юридична система та армія - це ті інструменти, які змусять Путіна розпочати розмову більш-менш цивілізовано, вважає експерт

Найкращий механізм повернення незаконно засудженої та утримуваної в Росії української льотчиці Надії Савченко - це мати в Україні сильний уряд. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАН України Микола Сірий.

"Найкращий механізм повернення Надії Савченко, а також інших заручників-українців, які сьогодні перебувають у Росії, - це мати в Україні сильний уряд, який має сильну довіру українського народу. Мати в Україні сильну реальну армію, яка має довіру українського народу і яка має висококласних офіцерів з нижчої ланки і до найвищої ланки. Оце ті інструменти", - зазначив він.

Експерт додав: "Мати в Україні надзвичайно сильну юридичну систему, генерального прокурора, якого поважає вся Україна, міністра внутрішніх справ, якого поважає вся Україна, - оце ті інструменти, які примусять Путіна почати розмову більш-менш цивілізовано. Бо це вже буде остання точка, і він буде розуміти, що далі з нами розмовляти в такий спосіб, в який він розмовляє, немає жодного сенсу".

Раніше старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАН України Микола Сірий заявив, що варіант помилування Савченко "не вписується в путінську логіку".

Попередній матеріал
NASA оприлюднило найдетальнішу на сьогодні гравітаційну карту Марса
Наступний матеріал
Конституційний суд розглядає закон про люстрацію у закритому режимі
Теги:
Loading...

Через 10 днів Савченко поновить сухе голодування - адвокат

Російський суд оголосив вирок Надії Савченко - 22 роки позбавлення волі

"Настав момент Путіну виконати обіцянку" - Порошенко зробив заяву з приводу вироку Надії Савченко

Савченко у суді заспівала "Горіла шина, палала"

Російський суд визнав вину Савченко

5 канал - трансляція наживо