iz.com.ua

Конституційний суд розглядає закон про люстрацію у закритому режимі

Голосування щодо кожної пропозиції та поправки суддів проводиться окремо

Конституційний суд України завершив усне слухання та перейшов до закритої частини розгляду справи щодо конституційності закону "Про очищення влади", повідомляє "Укрінформ".

За інформацією видання, на закриту частину пленарного засідання вноситься проект рішення у справі, підготовлений суддями-доповідачами на основі матеріалів справи, досліджених Конституційним судом у процесі розгляду.

Тривалість та кількість виступів суддів КСУ на закритій частині пленарного засідання не обмежується. Пропозиції та поправки суддів до проекту рішення у справі вносяться у письмовій формі, голосування по кожній з них проводиться окремо.

Обговорення та узгодження пропозицій і поправок до проекту рішення відбуватиметься у закритій частині на наступних пленарних засіданнях КСУ.

Як повідомляв 5.ua, 6 жовтня 2016 року голова ГО "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік заявила, що Вища рада юстиції затягує процес люстрації суддів, які виносили неправомірні рішення проти активістів Євромайдану. До КСУ надійшло два подання від Верховного Суду та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження. Нагадаємо, закон про очищення влади набув чинності у жовтні 2014 року. 

Попередній матеріал
Експерт назвав інструменти повернення Надії Савченко
Наступний матеріал
Штаб: Ситуація в АТО стабілізувалась – 8 обстрілів на Донецькому напрямку
Теги:
Loading...

Сьогодні КС визначить, чи не суперечить закон "Про очищення влади" Конституції України

Мін'юст: В Україні люстрували майже 900 чиновників

Мін'юст не може контролювати процес люстрації в інших органах влади – заступник міністра

Аваков і Шокін ігнорують засідання комітетів ВР щодо розслідувань справ Майдану чи люстрації – Козаченко

Найповільніше в Україні люструється суддівський корпус – Волох

Петренко: Понад 700 високопосадовців перебувають у реєстрі люстрованих осіб